alesso-progresso-vol2

Alesso i Zara Larsson ze wspólnym singlem. Efekt szwedzkiej współpracy może podbić radiostacje!

Wspólny numer Alesso i Zary Larsson “Words” może zostać kolejnym tanecznym hitem, który zdominuje stacje radiowe w najbliższym czasie.

sunrise

Rok 2022 może być naprawdę dostatni w nowe produkcje Alesso. Do tej pory Szwed postawił na różnorodność i zaserwował fanom kawałki osadzone w odmiennych klimatach.Na sam koniec ubiegłego roku otrzymaliśmy radiowy collab z Katy Perry pt. “When I’m Gone”, po czym przyszedł mroczniejszy „Dark”, będący częścią ścieżki dźwiękowej filmu „Batman”. Dalej otrzymaliśmy progresywne „Only You”, zaś teraz Alesso podzielił się kolejnym w swoim dorobku dance-popowym numerem.

Kolejny przebój

W utworze zatytułowanym “Words” możemy podziwiać wokal Zary Larsson – szwedzkiej piosenkarki, której ogromną popularność przyniósł numer „Lush Life” oraz „Symphony” z Clean Bandit. Artystka już przed współpracą z Alesso działała z innymi EDMowymi producentami. Był to Kygo („Like It Is”) czy David Guetta, z którym stworzyła hymn na EURO 2016 – „This One’s For You”.

kalendarz

„Words” to połączenie popu z house’owym brzmieniem, które doskonale możemy usłyszeć w refrenie dzięki mocnej linii basowej. Chwytliwy wokal i melodia są gwarancją, że będzie to kolejny, taneczny hit, który zmierza w kierunku zdominowania stacji radiowych. Utwór „Words” kilka dni po premierze zdobył już ponad milion odtworzeń na Spotify.

kalendarz

Alesso już wkrótce w Polsce!

Przypomnijmy tylko, że w tym roku polscy fani będą mogli zobaczyć Alessandro w akcji aż dwukrotnie. Wystąpi on podczas tegorocznego Sunrise Festival. Będzie również wspierał Swedish House Mafię podczas ich występu w Polsce, będącego częścią trasy promującej najnowszy album „Paradise Again”. Nie możemy się doczekać!

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?