ODESZA i Golden Features wydali wspólny album jako BRONSON. Jest nieszablonowo!

ODESZA i Golden Features połączyli siły jako BRONSON i wydali wspólny album, który jest niezwykle różnorodny.

sb

Kilka miesięcy temu amerykański duet ODESZA znany głównie z niezwykle chillowych, indie-elektronicznych numerów, zapowiedział nowy projekt. Panowie, wspólnie z australijskim DJem i producentem Golden Features, otworzyli projekt o nazwie BRONSON. Jeszcze ciekawiej zrobiło się, gdy dowiedzieliśmy się, że dostaniemy cały album. Na początku dostaliśmy tylko mały tease w postaci czterech singli, ale była to jedynie przystawka przed daniem głównym.

Jak zrobić muzykę bez odcinania kuponów?

W świecie muzyki EDM nietrudno spotkać się ze zjawiskiem recyklingu dobrze znanych dźwięków przez różnych artystów. Amerykańsko-australijska fuzja kompletnie odwraca ten schemat do góry nogami. Na ich wspólnym albumie “BRONSON” znajdziemy kompletnie odmienne, ambitne klimaty. Jeżeli znudziły Was mainstreamowe numery, których wychodzi na pęczki, to koniecznie musicie sprawdzić ten krążek.

ODESZA i Golden Features postawili sobie za cel różnorodność. Pojawiło się chociażby deep house’owe “Know Me, bardzo idące w stronę Techno “Heat Attack“, synthwave’owe “Call Out czy też niezwykle electro house’owe “Keep Moving. Jest również zaskakująco dobrze w kwestii wokali, które są diabelnie melancholijne. Entuzjaści nieszablonowego brzmienia z pewnością uznają ten album za jeden z najlepszych w tym roku. Odsłuch znajdziecie poniżej.

sb

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?