Your Ghost Production

Końcówka lipca w Kołobrzegu i okolicznych wsiach zazwyczaj była obfita w wiele atrakcji. Wszystko to za sprawą Sunrise Festival – imprezy, która od 2004 roku nadawała ton tamtejszym okolicom właśnie w tej części wakacji. Niestety, w tym roku jest tam nadzwyczaj spokojnie – pandemia koronawirusa i związane z nią decyzje władz centralnych zmusiły organizatorów do przeniesienia osiemnastej edycji eventu na rok przyszły. Nie znaczy to jednak, że w ten weekend nic w Podczelu się nie dzieje – wszak z terenu festiwalu nadawany jest livestream z udziałem wielu mocnych polskich DJów i producentów. Więcej informacji na ten temat przeczytacie pod tym linkiem.

Transmisja pełna niespodzianek

Stream niesie za sobą sporo istotnych wieści odnośnie eventu – wczoraj ruszyła chociażby licytacja tzw. Złotej Karty. Jej zdobywca (oraz osoba towarzysząca) będzie mieć zapewniony dożywotni wstęp na wszystkie kolejne edycje Sunrise Festival. Na ten moment kwota licytacji wynosi ponad 60 tysięcy złotych.

Dobre wieści są także dla tych, którzy postanowili zatrzymać karnety trzydniowe na przyszłoroczną edycję. Te osoby będą mogły bowiem za darmo zamieszkać na festiwalowym polu namiotowym SunCity, nie martwiąc się tym samym o załatwianie noclegu.

Pierwsze ogłoszenia z zaskoczenia

Jednak najciekawiej zrobiło się na samym początku sobotniej transmisji, podczas której DJ Kris – praktycznie bez wcześniejszych zapowiedzi – zaprezentował pierwsze nazwiska przyszłorocznej edycji. Najbardziej zadowoleni będą fani muzyki techno, bowiem właśnie ten gatunek zdominował dzisiejsze ogłoszenia.

I tak – w przyszłym roku w Podczelu zamelduje się Carl Cox ze swoją ekipą, której skład nie ulega zmianie w stosunku do lutowych ogłoszeń. Dzień, w którym scena Carl Cox Invites będzie funkcjonować, także się nie zmienia. Wielki powrót wielkiego człowieka nad Wisłę będzie mieć bowiem miejsce podczas pierwszego dnia festiwalu.

Poznaliśmy także trzy nowe nazwiska, które zasilają skład Black Stage podczas drugiego dnia imprezy. Będą to Eats Everything, Dubfire oraz Reinier Zonneveld.

Tym samym, dotychczasowy lineup Sunrise Festival 2021 wygląda następująco:


Andrea Oliva
Anna Tur b2b Metodi Hristov
Carl Cox
Dubfire
Eats Everything
Reinier Zonneveld
Sasha & John Digweed


Jutro ma zostać podane jeszcze jedno nazwisko ze światowego topu sceny techno. Czekamy również na kolejne lineup’owe ogłoszenia – jednakże zdajemy sobie sprawę, że na nie możemy jeszcze troszkę poczekać. Z drugiej strony nie ma co narzekać – wszak do imprezy pozostał jeszcze pełny rok!

Your Ghost Production