Daav One

Daav One zaskakuje nowym stylem, przy okazji powracając do wytwórni Hardwella

Polski producent przy okazji wydania “Destination” pokazał swoje nowe oblicze. “Alone” jest kontynuacją drogi, którą obrał Daav One.

PDC

Ostatni rok w wykonaniu Daav One był bardzo spokojny. Artysta, który przez lata zdołał odwiedzić takie wytwórnie jak Armada, Revealed czy Skink, w 2020 roku wydał tylko jeden numer. Wydane nakładem FRKNTN “Destination” zdecydowanie różniło się od dotychczasowych utworów Dawida. Jak się okazuje, kurs na zaskakiwanie słuchaczy został obrany na dobre – co dwudziestosiedmiolatek udowadnia zupełnie nowym singlem.

Zmiana stylu

Utwór “Alone” kontynuuje brzmieniowe zabiegi, które w “Destination” zastosował Daav One. Progresywny styl spodobał się na tyle Dawidowi, że postanowił on iść tym krokiem dalej. Produkcja wyszła nakładem Gemstone Records – sublabelu Revealed Recordings.

emuze.me

Utwór “Alone” jest follow up’em do mojego wcześniejszego wydania “Destination”. Stwierdziłem, że ten styl i klimat to dobry kierunek oraz możliwość dotarcia do szerszego grona ludzi lubiących lekkie, przyjemne klimaty. Osobiście uwielbiam produkcje, w których czuć emocje, świeżość i dobry groove. Swoim nowym stylem staram się zabrać słuchacza w muzyczną podróż i przekazać jak najwięcej emocji. Mam nadzieję, że “Alone” jest furtką dającą większe możliwości pokazania się w świecie EDM.

Dawid Raczyński aka Daav One

Kawałek ten stanowi powrót polskiego producenta do uniwersum Hardwella. W 2019 roku Daav One wydał bowiem wespół z duetem Bounce Inc. utwór “See The Light”.

Najnowszy utwór autorstwa Daav One można przesłuchać poniżej.

PDC

emuze.me

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?