kontakt

Ostatni rok w wykonaniu Daav One był bardzo spokojny. Artysta, który przez lata zdołał odwiedzić takie wytwórnie jak Armada, Revealed czy Skink, w 2020 roku wydał tylko jeden numer. Wydane nakładem FRKNTN “Destination” zdecydowanie różniło się od dotychczasowych utworów Dawida. Jak się okazuje, kurs na zaskakiwanie słuchaczy został obrany na dobre – co dwudziestosiedmiolatek udowadnia zupełnie nowym singlem.

Zmiana stylu

Utwór “Alone” kontynuuje brzmieniowe zabiegi, które w “Destination” zastosował Daav One. Progresywny styl spodobał się na tyle Dawidowi, że postanowił on iść tym krokiem dalej. Produkcja wyszła nakładem Gemstone Records – sublabelu Revealed Recordings.

Utwór “Alone” jest follow up’em do mojego wcześniejszego wydania “Destination”. Stwierdziłem, że ten styl i klimat to dobry kierunek oraz możliwość dotarcia do szerszego grona ludzi lubiących lekkie, przyjemne klimaty. Osobiście uwielbiam produkcje, w których czuć emocje, świeżość i dobry groove. Swoim nowym stylem staram się zabrać słuchacza w muzyczną podróż i przekazać jak najwięcej emocji. Mam nadzieję, że “Alone” jest furtką dającą większe możliwości pokazania się w świecie EDM.

Dawid Raczyński aka Daav One

Kawałek ten stanowi powrót polskiego producenta do uniwersum Hardwella. W 2019 roku Daav One wydał bowiem wespół z duetem Bounce Inc. utwór “See The Light”.

Najnowszy utwór autorstwa Daav One można przesłuchać poniżej.

kontakt