Dreamstate Europe 2023 – Ile kosztują bilety?

Już 15 kwietnia w Arenie Gliwice odbędzie się Dreamstate Europe 2023. Bilety na tą imprezę są już dostępne – oto ich szczegóły!

PDC

Czołowa europejska marka trance’owych imprez ma swój europejski dom w Polsce. Od 2019 roku właśnie u nas – a konkretnie w Arenie Gliwice – odbywają się imprezy pod nazwą Dreamstate Europe. Za nami już dwie edycje tego wypełnionego czołowymi trance’owymi nazwiskami wydarzenia – na pierwszej z nich mieliśmy okazję się pojawić i przygotować relację, którą znajdziecie pod tym linkiem. Z kolei przed nami, i to już 15 kwietnia, tegoroczna impreza z tej serii.

Na kilka dni przed startem biletów – który przewidziany został na 6 lutego – poznaliśmy lineup wydarzenia. Jego szczegóły znajdziecie w poniższym artykule.

emuze.me

Dreamstate Europe 2023 – bilety

My skupmy się jednak na biletach, których sprzedaż właśnie ruszyła. Bilet standard (w cenach 199 zł w pierwszej i 239 zł w drugiej puli) upoważniać będzie do przebywania zarówno na płycie (strefa A), jak i na najniższych partiach trybun (strefa B). Gwoli przypomnienia – standardowe wejściówki na edycję 2020 2022 w pierwszej puli były zaledwie o 10 złotych tańsze. Wracając jednak do rzeczywistości – w sprzedaży będą dostępne także bilety VIP w cenie 750 zł. Nabywca tego typu biletu będzie mieć zapewnione:

 • dedykowane, osobne wejście
  bezpłatną szatnię
 • dostęp do wydzielonej, oznaczonej, osobnej strefy VIP na trybunach, z widokiem na główną scenę
 • dostęp do wydzielonej strefy gastronomicznej VIP, z widokiem na główną scenę, a w niej bezpłatne piwo, napoje bezalkoholowe oraz energetyczne bez limitu
 • dostęp do strefy gastronomicznej z zimnymi i ciepłymi przekąskami w formie szwedzkiego bufetu
 • dostęp do strefy gastronomicznej z możliwością zakupu alkoholi wysokoprocentowych
 • prezent, w postaci pamiątkowego zestawu Dream Card, do odbioru przy wejściu na wydarzenie

Wspomniane ceny obejmują podatek VAT i inne opłaty zgodne z polskimi przepisami. Nie obejmują za to kosztu wysyłki i opłaty serwisowej – te doliczane są dopiero w podsumowaniu zamówienia.

PDC

Główna sprzedaż będzie odbywać się za pośrednictwem oficjalnej strony Dreamstate Europe. Bileteria abilet.pl, która będzie zarządzać tym procesem, będzie mieć w ofercie także specjalne zestawy kolekcjonerskie. Do wyboru będą:

 • DreamCard (bilet w formie karty kolekcjonerskiej na smyczy; dopłata – 34 zł)
 • DreamBox (fanowski box, składający się z biletu w formie… koszulki; dopłata – 159 zł)
 • DreamBox Plus (fanowski box, składający się z biletu w formie koszulki, karty kolekcjonerskiej i smyczy; dopłata – 189 zł)

Te itemy dostępne będą tylko na abilet.pl – ale wejściówki (już w wersji elektronicznej) dostępne będą także na stronie eventim.pl.


foto: Kosiarka Works

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?