Koncert Hardwella już w ten weekend, a my mamy kilka biletów do rozdania [KONKURS]

Już 12 listopada w Łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Hardwell. Mamy do rozdania 3 wejściówki na tą imprezę – co zrobić, aby zdobyć jedną z nich?

reklamuj_sie

Wielki powrót na scenę, to i trasa koncertowa musi być – takie założenie przyjął Hardwell przy okazji swojego comebacku, którego początek zobaczyliśmy na Ultra Music Festival 2022. Jego nowy styl miał niemały wpływ na to, co dzieje się w setach innych artystów – nie dziwi więc, że zainteresowanie tourem “Rebels Never Die” jest niemałe. Już w najbliższą sobotę polski przystanek – Robbert wystąpi z dwugodzinnym setem w łódzkiej Atlas Arenie.

Wygraj bilet na koncert Hardwella

Bilety cały czas są w sprzedaży – ale jest opcja, aby wyhaczyć jeden z nich za darmo. Wystarczy wziąć udział w naszej rozdajce i mieć nieco szczęścia. Aby mieć szansę na wejściówkę, wystarczy:

  • obserwować profil @shiningbeats na Instagramie
  • udostępnić post konkursowy (znajdziecie go pod tym linkiem) na swoim insta stories z oznaczeniem profilu @shiningbeats
  • w komentarzu napisać, który utwór Hardwella jest Twoim ulubionym

Konkurs trwa do 10 listopada (czwartek) do godziny 23:00. Zapraszamy do wzięcia udziału i już teraz życzymy dobrej zabawy w Łodzi – także na after party, które odbędzie się w klubie Lordi’s.

reklamuj_sie

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?