To nie sen – Kasablanca prezentuje długo oczekiwane ID z Group Therapy 500

Długo oczekiwane ID duetu Kasablanca z seta Above & Beyond na Group Therapy 500 – “Am I Dreaming” – nareszcie zostało wydane.

reklamuj_sie

Mikola i Alexi Kasablanca (alter ego Shauna Franka i Alexandra Healeya) zadebiutowali w 2020 roku w Armada Music singlami z mini-albumu “Human Learning”. Duet wydaje też muzykę w labelu Deadmau5’a, czyli mau5trap, m.in. na ostatniej kompilacji Joela – “We Are Friends vol. 11”. W ubiegłym roku zaprezentowali też collab z innym kanadyjskim tandemem, Bob Moses.

W marcu 2022 roku Kasablanca wydała pierwszą EPkę dla wytwórni grupy Above & Beyond. Na “Immunity”, poza tytułowym numerem, pojawiły się jeszcze “Can You Hear Me Now?” oraz “Phoenix”.

Ani chwili przerwy

Widać więc, że intrygujący duet jest w dobrej formie. Panowie nie zamierzają jednak zwalniać tempa, na co dowodem jest wydany właśnie singiel pt. “Am I Dreaming”. Świeżemu wydaniu towarzyszą dwa wcześniej opublikowane numery, o tytułach “Dream About You” i “Crucible”. Największą uwagę skupia jednak to najświeższe nagranie, które swoją światową premierę miało w secie Above & Beyond na Group Therapy 500 w Los Angeles.

I ok, panowie jadą kolejny raz na dobrze znanym schemacie. Jednak brzmienie ich bitów i syntezatorów (a zwłaszcza tuż przed dropem) niezmiennie zachwyca.

Poza wspomnianym wsparciem Above & Beyond, Kasablanca mogła ponownie liczyć na mocny support innych przedstawicieli sceny klubowej. Najnowszy utwór przed premierą grali między innymi Oliver Heldens, James Hype, Vintage Culture, Benny Benassi czy Lane 8.

Panowie ruszają w trasę

Wydanie EPki “Am I Dreaming” to zapowiedź trasy o tej samej nazwie, w którą duet wyruszy na początku lutego do miast Stanów Zjednoczonych i Kanady. Formacja pojawi się w Salt Lake City, Los Angeles, San Francisco, Denver, nowojorskim Brooklynie, Chicago, Toronto i Montrealu. Warto dodać, że oprócz tych występów, zadebiutują oni na tegorocznym Ultra Music Festival w Miami (24 marca), a w ich kalendarzu znajdują się też wydarzenia w Indiach oraz Brazylii.

Bardzo liczymy na to, że Mikola i Alexi dostaną wkrótce szansę na wydanie studyjnego albumu. Najlepiej – tak uważamy – w stajni Anjunabeats.

reklamuj_sie

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?