kontakt

Kizo po sukcesie albumu „Jeszcze pięć minut” postanawia znów podbić lato. Singiel „LOT” z Wac Toja zdobył na chwilę obecną ponad 4 miliony wyświetleń na YouTube i jest kolejnym bangerem na wakacje. Ledwo poznaliśmy pierwszy singiel promujący nowy album, a raper już ogłosił plan trasy koncertowej.

Premiera „Ostatniego tańca”

Do premiery nowego albumu „Ostatni Taniec” zostały niespełna dwa miesiące. Wszystko wskazuje na to, że nowy krążek będzie w stylu tych poprzednich. Gośćmi na płycie będą: Wac Toja, Masny Ben, Rafał Pacześ, Borixon, Polski Bandyta, Oki, DJ Hazel (serio) oraz Oliwka Brazil. Cena albumu w wersji fizycznej to koszt z rzędu 49 zł, natomiast wersja deluxe kosztuje 249 zł. Egzemplarze w wersji fizycznej możecie zakupić pod tym linkiem. W droższej wersji dodatkowo otrzymamy ręcznik, piłkę plażową i t-shirt. Premiera krążka odbędzie 17 czerwca, a wysyłka preorderów nastąpi 15 czerwca.

Okładka płyty „Ostatni Taniec”

Niecodzienne połączenie

Kawałek “LOT” mocno zaciekawił słuchaczy. Nietrudno wszak zauważy podobieństwo nowego singla Kizo do jednej z piosenek zespołu Safri Duo z 2000 roku. Jest to utwór „Played-A-Live”, który został przesłuchany na Spotify ponad 67 milionów razy. Bit jest mieszanką afrykańskich instrumentów w połączeniu z muzyką elektroniczną. Posłuchajcie i oceńcie sami.

Trasa koncertowa

Ostatnio dostaliśmy informacje o trasie koncertowej, która rusza już w czerwcu. Kizo wystąpi w 13 miastach i spotka się z fanami z różnych regionów w całej Polsce. Wydarzenia nie obejdą się bez niespodzianek.

Wakacje się zbliżają, nowa płyta na horyzoncie, pierwszy LOT odpalony i śmiga w eterze. Dlatego też chciałbym Was zaprosić na koncert premierowy, otwierający trasę OSTATNI TANIEC! …TAK ROZPOCZYNAMY WAKACJE! Widzimy się już w piątek, 24 czerwca, w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie! To będzie mój największy solowy koncert do tej pory, więc mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i zjawicie się tłumnie. LICZĘ NA WAS! Z mojej strony mogę obiecać wielkie SHOW! Będą przede wszystkim nowe utwory, ale stare hity również się pojawią. Będą też niespodzianki, ale na teraz CISZA!

Źródło: mytosukces.pl

kontakt