Festiwal Coachella z “pierwszego rzędu”. W sobotę rusza wyjątkowy livestream

Za kilka dni startuje wyjątkowa Coachella. Nie może więc zabraknąć transmisji na żywo z tego wydarzenia – a ta startuje w piątkową noc.

re2sh

Już za kilka dni po przerwie związanej z pandemią powraca jeden z czołowych festiwali muzycznych na świecie – Coachella. Wydarzenie to ściąga do gorącej Kalifornii tysiące uczestników spragnionych muzycznych wrażeń, którzy oczekują na imponujące występy swoich idoli. W lineupie tegorocznej edycji znalazły się takie gwiazdy jak: Harry Styles, Billie Eilish czy Disclosure. Ostatniego dnia odbędzie się też wyjątkowe show Swedish House Mafii wraz z The Weeknd’em.

Nie zapomniano również o fanach wydarzenia, którzy nie pojawią się na nim osobiście. To wielkie widowisko będzie można podziwiać z domowego zacisza dzięki YouTube. Już po raz dziesiąty właśnie tam odbędzie się transmisja na żywo.

Wiele urozmaiceń

Podczas transmisji będzie można podziwiać nie tylko występy gwiazd, które znalazły się w składzie tegorocznej edycji. Będzie to przede wszystkim kompletna relacja z festiwalu. Oglądający uzyskają dostęp do ekskluzywnych wywiadów z artystami, a także filmów YouTube Shorts zza kulis Coachelli. Twórcy internetowi, tacy jak Benoftheweek i Kaiti Yoo, za pomocą krótkich filmów pokażą festiwal ze swojej perspektywy i podzielą się wrażeniami.

Również po raz pierwszy uczestnicy transmisji dostaną okazję na zakup produktów marki Coachella oraz gadżetów artystów – Billie Eilish, Brockhampton i Flume za pośrednictwem YouTube Shopping. Dodatkowo subskrybenci YouTube Premium otrzymają dostęp do sześciu przedpremierowych wydarzeń. Podczas pierwszego weekendu będą to imprezy Cordae, 88rising i Banda MS, a w czasie drugiego Omara Apollo, Kyary Pamyu Pamyu i beabadoobee.

W sam raz na wielkanocne śniadanie

Livestream z pierwszego weekendu rusza w sobotę 16 kwietnia o godzinie 1:00 polskiego czasu na kanale YouTube Coachelli. Zważywszy na różnice czasowe, najważniejsze występy dnia będziemy mogli zobaczyć do porannego posiłku. Transmisja będzie podzielona na trzy osobne livestreamy z różnymi występami, emitowanymi jednocześnie.

Tydzień później miejsce będzie mieć transmisja na żywo – Coachella Curated. W czasie jej trwania oglądający poznają historię niektórych z najpopularniejszych, współczesnych gwiazd. Czas wypełnią również występy na bis, mini-dokumenty oraz towarzyszący komentarz artystów.

W dalszym ciągu czekamy na kolejne szczegóły transmisji, w tym timetable. Kiedy tylko je poznamy, poinformujemy Was o tym.

re2sh

Total
33
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?