kontakt

Właśnie dla takich informacji czekaliśmy na powrót festiwali! Przez ostatnie dwa lata w temacie dużych nowości bywało różnie – pandemia pokrzyżowała wielu twórcom plany, przez co pewne projekty musiały pójść do szuflady. Na szczęście w tym roku już chyba raczej nic nie przeszkodzi w organizacji dużych eventów – a to właśnie na nich najczęściej prezentowane są przedpremierowo nowe utwory największych postaci EDMu. W taki sposób zadziałał chociażby Martin Garrix, który podczas swojego minitouru po Ameryce Południowej zaprezentował całą masę nowej muzyki.

Pendrive pełen przedpremier

Najwięcej, bo aż 10 niewydanych singli, Martijn zagrał w ubiegly piątek podczas Lollapalooza Chile. Od razu zaczęły się dywagacje odnośnie tego, kogo autorstwa (oprócz Martijna) są konkretne utwory. Na liście postaci, z którymi nową muzykę miał stworzyć Holender, są między innymi DubVision, Julian Jordan, Brooks, Mesto czy Vluarr. Zdaniem części osób wśród tej dziesiątki znajduje się także opisywany przez nas już jakiś czas temu collab z Zeddem.

To jednak nie koniec – jest bowiem w tym wszystkim polski wątek. Jeden z kawałków w secie jest bowiem… collabem Garrixa z Blindersem.

Wkrótce drugi collab z Blindersem!

Panowie po raz pierwszy (i ostatni, jak dotąd) wydali coś wspólnego w 2018 roku. Ich “Breach (Walk Alone)” po dziś dzień pojawia się w setach Martijna – i teraz najpewniej to miejsce zajmie nowy, niemający jeszcze oficjalnego tytułu kawałek. Bazując na informacjach na 1001Tracklists oraz insta stories managera Mateusza, możemy się spodziewać kawałka w klimatach… progressive house. Jest to nie lada zaskoczenie, bowiem od ostatniego zahaczającego o ten nurt release’u Polaka minęło naprawdę wiele lat.

Na potwierdzenie tego, o który konkretnie kawałek chodzi (bo potwierdzenie samego istnienia collabu to czysta formalność), zapewne jeszcze poczekamy. Tymczasem odsyłamy do wszystkich dziesięciu przedpremier, które Martin Garrix zagrał podczas Lollapalooza Chile – znajdziecje je poniżej. Z pewnością większość z nich (jeśli nie wszystkie) usłyszymy podczas piątkowego występu na Ultra Music Festival 2022, a także podczas polskiego koncertu w ramach Open’er Festival 2022.

kontakt