kontakt

Czasami warto odpocząć od mocnych, festiwalowych brzmień, których każdego dnia wychodzi na pęczki i odpalić na słuchawkach (lub głośnikach) bardziej chillowe, nieszablonowe klimaty. Jednym z twórców tego typu dźwięków jest francuski producent skrywający się pod aliasem Petit Biscuit. Zaledwie dwudziestoletni artysta zasłynął na rynku muzycznym niezwykle przyjemnym utworem “Sunset Lover“, który w serwisie Spotify ma na swoim koncie ponad pół miliarda odsłuchów! Teraz Mehdi Benjelloun powraca z dawką nowego materiału, który pojawił się na jego trzeciej już płycieParachute“.

Przed premierą całego wydawnictwa, światło dzienne ujrzały trzy single – “Drivin Thru The Night“, “Burnin” oraz “I Leave Again“, który powstał przy współpracy z amerykańskim artystą Shalou. Na albumie, oprócz wydanych do tej pory numerów, pojawi się 6 nowych produkcji – w tym collab z samym Diplo. Pełna tracklista prezentuje się następująco:

1. Parachute
2. Burnin
3. Pick Your Battles (with Diplo)
4. Take Cover
5. Constellation
6. Drivin Thru The Night
7. Gwana
8. I Leave Again (with shallou)
9. Hang On

Młody producent ewidentnie postawił na jakość. Utwory, które znajdziemy na “Parachute”, obracają się w różnych nurtach spokojnego house’u czy lekkiego future bass’u. Innymi słowy – dostajemy naprawdę konkretny materiał, który może zdać egzamin w najbliższych tygodniach, które zapewne spędzimy w domach.

Pełny odsłuch trzeciego studyjnego albumu spod aliasu Petit Biscuit znajdziecie poniżej.

kontakt