kontakt

Cisza wydawnicza ze strony Swedish House Mafii oraz poszczególnych członków legendarnego trio już nikogo nie dziwi. Nie inaczej jest u Steve’a Angello, którego ostatnie utwory zostały oficjalnie wypuszczone w 2018 roku. Trzy lata temu światło dzienne ujrzał album “Human” oraz współpraca z Kryderem o nazwie “Romani”. Co jednak z IDkami, które znamy z setów szwedzkiego producenta?

Ups, coś Ci wyciekło

Niektóre z nieopublikowanych utworów są rekreowane przez fanów, a czasem też zdarza się, że coś komuś wycieknie. Ten drugi scenariusz jest bardzo prawdopodobny, jeśli mówimy o przypadku utworu “Feel At Home”. Legendarna już wśród fanów Szweda produkcja pierwszy raz została zagrana w 2014 roku na Ultra Music Festival. Według danych, jakie znajdziemy na 1001tracklists, ostatni raz utwór ten fani mogli usłyszeć w Hï Ibiza w 2017 roku. Do tej pory utwór oficjalnie nie został wypuszczony.

Skąd, jak i gdzie?

Wersja, która najprawdopodobniej wyszła spod rąk samego Angello pojawiła się na serwisie YouTube 17 marca na świeżo powstałym koncie. Można przypuszczać, że jest to jedna z ostatnich wersji “Feel At Home”. Stylistycznie nawiązuje on do produkcji Steve z czasów albumu “Wild Youth”. Użytkownik “Mafia Leaks . . .” w opisie również udostępnia link do pobrania utworu. Plik .wav został zamieszczony w serwisie WeTransfer.

To jednak nie pierwsza sytuacja w ostatnim czasie, gdy coś, nad czym Szwed miał okazję pracować, wyciekło do sieci. Kilka miesięcy temu pisaliśmy na naszych łamach o tym, jak można było zakupić niewydany utwór Swedish House Mafii, znany pod nazwą “Don’t Call It a Comeback”.

kontakt