Sun Festival 2023 potwierdzony! Znamy pierwsze szczegóły imprezy

Organizatorzy Sunrise Festival zrealizują w 2023 roku – podobnie jak rok wcześniej – rapowy Sun Festival. Znamy już datę imprezy!

reklamuj_sie

Rok 2022 dla MDT Production był słodko-gorzki. Słodki – bo udało się doprowadzić do skutku elektroniczny Sunrise Festival i nowy, rapowy Sun Festival. Gorzki – bo podczas obydwóch imprez miały miejsce pewne niedociągnięcia i problemy (przy czym lepiej wypadła ta druga impreza). Najlepszym sposobem na zatarcie ewentualnego złego sentymentu jest dalsze działanie i przede wszystkim poprawa – a nadchodzący sezon będzie dla organizatorów tych dwóch eventów ważnym sprawdzianem.

Na pierwszy ogień poszedł Sunrise Festival, który już w ubiegłym roku podał pierwsze wieści dotyczące edycji tegorocznej. Informacje te były ukłonem w głównej mierze do tak zwanej “starej gwardii”, choć młodsze pokolenia klubowiczów także mogły one zadowolić. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem – a my skupmy się teraz na drugiej marce, tworzącej projekt Nadmorskiego Parku Kultury. Znamy już bowiem pierwsze szczegóły dotyczące Sun Festival 2023.

Znamy datę Sun Festival 2023

Już debiutancka edycja spowodowała, że realizowany w Podczelu brand dołączył do czołówki rapowych wydarzeń w naszym kraju. Nic nie wskazuje na to, żeby loty miały ulec obniżeniu – tym samym na Sun Festival 2023 możemy, tak jak w 2022, spodziewać się polskiej czołówki oraz zagranicznych gwiazd. Na lineup’owe szczegóły musimy jeszcze poczekać – ale już teraz zostały potwierdzone pierwsze, nie mniej kluczowe kwestie dotyczące nadchodzącej imprezy.

Oficjalna data Sun Festival 2023 to 28-30 lipca. Poznaliśmy także datę rozpoczęcia sprzedaży biletów – będzie to 10 lutego. Informacje te poznaliśmy przy okazji emisji aftermovie z Sun Festival 2022, które możecie obejrzeć poniżej.


foto: Gromysz

reklamuj_sie

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?