kontakt

Swedish House Mafia wróciła na dobre. Po hucznej i niepozbawionej problemów trasie koncertowej w 2019 roku, w końcu doczekaliśmy się nowego materiału od trójki rozpoznawalnych producentów. Co prawda “Lifetime” i “It’s Get Better” nie podbiły serc słuchaczy aż tak, jak “One” czy “Don’t You Worry Child”, ale cóż – czasy się zmieniają, a i najlepsze może jeszcze przyjść.

The Weeknd x Swedish House Mafia

Jak dobrze wiemy, w tym roku projekt ukrywający się za logo z trzema kropkami wyda album – zaś od dłuższego czasu spekulowało się, że na krążku znajdzie się utwór stworzony razem z The Weeknd’em. Pewności tej informacji mógł dodawać fakt, iż cała czwórka ma tego samego managera. Z kolei w wywiadach Axwell, Ingrosso czy Angello ani nie zaprzeczali, ani nie potwierdzali istnienia tej współpracy. Jednak wraz z występem Szwedów na MTV VMAs plotki się potwierdziły – The Weeknd nagrał utwór wraz ze Swedish House Mafią.

Bomba podczas MTV VMAs

Na social mediach Kanadyjczyka oraz Szwedów pojawił się krótki teaser, który najprawdopodobniej zawiera fragment ich wspólnego utworu. Ten właśnie fragment zamknął występ mafiosów na MTV Video Music Awards.

Na szczegóły zapewne jeszcze trochę poczekamy – nie jest bowiem znana ani data premiery, ani tytuł tego utworu. Jednakże potwierdzenie samego faktu istnienia singla może wskazywać na to, że to oczekiwanie nie potrwa zbyt długo…

kontakt