ghostproductions.pl

Po wielkim powrocie trio Swedish House Mafia w 2018 fani, oprócz koncertów, liczyli też na dawkę nowej muzyki. Ich oczekiwania bardzo szybko spotkały się jednak ze smutnym zawodem, bowiem Szwedzi przez 3 lata nie wypuścili nawet jednego utworu. Ostatnio jednak zaczęły pojawiać się tajemnicze zapowiedzi, które sugerowały wydanie nowych produkcji. Na ten moment nie dostaliśmy póki co nic, jednak w sklepie Beatport pojawił się dość zaskakujący kawałek It Gets Better, który będzie pierwszym od 9 lat singlem mafiosów. Okazuje się, że to nie koniec napływu nowych rzeczy od legend EDM. W tym roku ukaże się ich album studyjny!

Dawka nowych produkcji jeszcze w tym roku

Panowie udzielili wywiadu magazynowi Billboard, gdzie opowiedzieli nieco więcej o swoich planach na przyszłość. Jednym z tematów, który zwrócił dużą uwagę, jest wydanie w tym roku pierwszego studyjnego albumu! Swedish House Mafia będąc na “wakacjach” stworzyła bowiem masę utworów, które wystarczą na kilka kolejnych płyt.

Jesteśmy razem. Tworzymy muzykę. Dobrze się bawimy (…) Jedyne, co się liczy, to to, że za kilka tygodni spojrzymy na siebie, zorganizujemy grilla, będziemy się śmiać i powiemy: „Spójrz na ten pieprzony album”.

– Sebastian Ingrosso dla Billboard

Materiał ma nazywać się “Paradise Again” i ukazać się bliżej końca 2021 roku.

Nie mamy zamiaru “zadowolić rynku”. Moją wielką rolą tutaj jest stworzenie albumu, który kochamy i wydanie go. Nie zamierzam wchodzić do studia, dzwonić do chłopaków i mówić: „Hej, liczby się nie zgadzają”. One nas nie obchodzą.

– Steve Angello dla Billboard

Jesteśmy niezwykle ciekawi, co mają nam do zaoferowania Szwedzi. Na ten moment kierunek, który panowie obrali przy “It Gets Better” wydaje się mocno niespodziewany. W kolejce do wydania czeka jeszcze chociażby wspólny numer z Ty Dolla $ign oraz 070 Shake, który nosi tytuł “Lifetime“. Czas pokaże, czy malkontenci mieli rację…

ghostproductions.pl