1 maja Printworks przejdzie do historii. Oto, kto wystąpi podczas ostatnich imprez

Podczas czterech finałowych imprez wystąpią między innymi Black Coffee, Peggy Gou, Camelphat czy Sub Focus & Dimension.

2sher

Niestety stanie się to o czym informowaliśmy kilka miesięcy temu – kultowy klub Printworks w Londynie zostanie zamknięty. W oświadczeniu złożonym w zeszłym roku potwierdzono decyzję, podkreślając zobowiązanie do “zachowania esencji ikonicznych hal prasowych”. Debiutująca w 2017 roku placówka zejdzie zatem ze sceny po 6 latach, w czasie których zdążyła zapisać się dużymi literami na kartach historii clubbingu. Trwają właśnie ostatnie dni działalności miejscówki. Finałowe imprezy będą miały miejsce w dniach 28 kwietnia – 1 maja. Poznaliśmy właśnie lineup’y na te cztery wydarzenia. Jak kończyć to z przytupem!

4 wyjątkowe noce

Finałowy weekend klubu rozpocznie house’owa noc z takimi aliasami jak Black Coffee, Maya Jane Coles czy Danny Howard. Sobota będzie natomiast stała pod znakiem melodic techno. Wystąpią wtedy między innymi CamelPhat, Stephan Bodzin, Adriatique i Mind Against. W niedzielę podniesienie tempa – Sub Focus, Dimension, Kings of The Rollers czy Sammy Virji zapewnią sety w klimatach Drum and Bass i UK Garage. Cykl imprez skończy się w poniedziałek, kiedy to gwiazdami wieczoru będą między innymi Peggy Gou. Roisin Murphy i DJ Koze. Jest więc bogato, a wymieniliśmy zaledwie ułamek DJów zabookowanych na ten weekend. Pełne zestawienie możecie sprawdzić pod tym linkiem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany złapaniem ostatniej okazji na wybranie się do Printworks, to szukajcie ich w źródłach innych niż oficjalne – bilety na wszystkie cztery imprezy wyprzedały się na pniu.

emuze.me

Weekend zamknięcia Printworks to dla nas okazja, aby muzycznie przedstawić to, co to miejsce oznaczało dla tylu ludzi w ciągu ostatnich sześciu lat.

Cieszymy się na myśl o uczczeniu dziedzictwa Printworks i o tym, jakie miejsce to odegrało jako kulturalna twierdza dla społeczności muzyki elektronicznej. W tym dla artystów, wytwórni płytowych, DJów, wykonawców na żywo, artystów wizualnych i innych.

Ajay Jayaram, dyrektor Broadwick Live

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?