3rd Prototype kończy działalność w dotychczasowej formie. Od teraz solowy projekt!

kalendarz

Czasem w życiu pojawia się taki moment, że trzeba zmienić swoją ścieżkę życiową z tej, którą podążało się już od długiego czasu. Taką właśnie, zapewne bardzo trudną, decyzję w ostatnich dniach podjął polski duet 3rd Prototype.

Kolektyw, w którego skład wchodzili Dawid Rawicki oraz Mateusz Markowski, ma na swoim koncie sporo sukcesów – przede wszystkim hitowe wydania w labelu NCS – “Time”, “Dancefloor”, czy “Get In”; ale także liczne supporty od światowych gwiazd EDM (wśród nich chociażby The Chainsmokers, Alan Walker, Yves V, Wolfpack oraz Knife Party). Innymi słowy – sześć lat współpracy Dawida i Mateusza nie poszło na marne. Jednak drogi tej nadszedł kres.

emuze.me

1/2 duetu, czyli Dawid poinformował fanów na instagramowym profilu duetu o całej sytuacji, wyjaśniając przy okazji, co dalej z aliasem:

“Drodzy słuchacze, przyjaciele, fani oraz rodzino.

Dziękujemy wam za te 6 lat, które spędziliście z nami. Nadal nie możemy uwierzyć, jak daleko zaszliśmy z naszą muzyką. Zaczynając od ekscytacji z powodu 500 odtworzeń, ostatecznie osiągając ich miliony. Od supportu innych, mniejszych producentów, po supporty na największych festiwalach świata.

Jednak ostatnio zdecydowaliśmy się, aby zakończyć działalność w obecnej formie, nie będziemy tworzyć dalej jako duet. Każda historia ma gdzieś swój początek i koniec. To była przyjemność współpracować z takim talentem jak Mateusz i mam ogromną nadzieję, że kiedyś ponownie stworzymy coś wspólnego.

Co dalej?

Jako twarz 3rd Prototype będę chciał kontynuować to, co sam zacząłem. Obecnie następują wielkie zmiany w moim życiu. Mam nadzieję, że powrócę silniejszy i będę mógł ruszyć dalej ze swoim projektem.

Już wkrótce opublikujemy dwa utwory, wyprodukowane jeszcze jako duet.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 3rd Prototype (@3rdprototype)

ultra

Obserwujemy twórczość chłopaków od ładnych kilku lat i byliśmy przez cały ten czas przekonani, że 3rd Prototype jest projektem z jednym z większych potencjałów na krajowej scenie. Chłopaki byli na dobrej drodze, aby wyjść za granicę ze swoją muzyką i zdobyć z nią popularność – i to się poniekąd udało, chociażby dzięki utworom wydawanym w New Copyright Sounds (gdzie w lutym 2019 roku ma pojawić się jeszcze jeden utwór).

Jakie były prawdziwe powody rozłamu? Nie wiadomo – być może kiedyś dowiemy się więcej szczegółów. Na ten moment jednak jesteśmy naprawdę zniecierpliwieni odnośnie kolejnych ruchów związanych z aliasem 3rd Prototype, który teraz będzie już prowadzony tylko przez jedną osobę. Powodzenia i wielkie dzięki za ostatnich kilka lat!

kalendarz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?