50 Cent po latach powraca do Polski! Koncert ikony rapu jeszcze tej jesieni

Po latach koncertowej nieobecności, 50 Cent powraca do Polski! Zobaczymy go w akcji już 26 października w TAURON Arena Kraków.

pdc

Tego gościa przedstawiać chyba nie trzeba. Przyjmujemy bowiem założenie, że nawet obecni nastolatkowie – niepamiętający przecież zbyt dobrze lat zerowych XXI wieku – wiedzą, kim jest 50 Cent. Jedna z postaci stojących na czele tego, co kojarzone jest jako oldskulowy rap ze Stanów Zjednoczonych już dawno nie odwiedzała ze swoją muzyką naszego kraju. Nie dziwi to jakoś specjalnie – wszak Curtis swoje największe hity ma już za sobą, a obecnie bardziej rajcuje go robienie biznesów, z sukcesami zresztą. Nie znaczy to jednak, że mikrofon został odwieszony na kołek – tej jesieni raper zagra niemało koncertów w Europie. Jednym z przystanków będzie Polska.

Powrót po latach

50 Cent ewidentnie polubił Kraków – wszak to właśnie w grodzie Kraka zobaczymy go w akcji po raz drugi z rzędu. Co ciekawe, jego ostatni jak dotąd występ nad Wisłą miał miejsce w 2009 roku, podczas Coke Live Music Festival. Najbliższy występ rapera odbędzie się zresztą całkiem niedaleko Muzeum Lotnictwa, gdzie odbywała się tamta impreza. Polskim przystankiem europejskiej trasy koncertowej reprezentanta Nowego Jorku jest bowiem Tauron Arena Kraków. Koncert zaplanowany jest na 26 października. Będzie to dobra okazja do posłuchania na żywo takich klasyków, jak “Candy Shop”, “In Da Club” czy “P.I.M.P.”.

50 Cent w Polsce – bilety

Sprzedaż biletów startuje 5 września – wówczas będą mogli je kupić posiadacze kont w banku Citi Handlowy. Dzień później rozpocznie się przedsprzedaż na platformie Ticketmaster, zaś 7 września ruszy regularna sprzedaż. Więcej informacji na temat koncertu znajdziecie pod tym linkiem.

pdc

Total
22
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?