Podczas Amsterdam Dance Event 2019 przewidziano event na… głównym dworcu kolejowym!

Impreza na… dworcu kolejowym? Takie rzeczy są możliwe chyba tylko na Amsterdam Dance Event. W tym roku na takiej imprezie wystąpi m.in. Patrick Topping.

sunrise

Już za dwa miesiące po raz kolejny Amsterdam stanie się klubową stolicą świata. To właśnie do stolicy Holandii w połowie października ściąga cały świat muzyki elektronicznej – a to wszystko z okazji Amsterdam Dance Event. Kilka dni wypełnionych spotkaniami branżowymi, semniariami, masterclassami i – co najważniejsze – imprezami w różnych gatunkach i w różnych – nieraz niekonwencjonalnych miejscach.

Jednym z nich jest – i tu uwaga, nie pomyliliśmy się – główna stacja kolejowa w stolicy Holandii. Już rok temu podczas imprezy organizowanej przez Audio Obscura dominowały tam brzmienia Techno, a zagrali na niej między innymi Charlotte de Witte, Joris Voorn i Maceo Plex.

kalendarz

W tym roku w tym samym miejscu będą miały miejsce dwie osobne imprezy, organizowane notabene przez tego samego promotora. Pierwsza z nich odbędzie się 17 października, gdzie kojarzony z setów na popularnym kanale Boiler Room zespół Motor City Drum Ensemble wystąpi u boku lokalnego DJa znanego jako Young Marc.

ultra

Drugie wydarzenie będzie mieć miejsce 2 dni później – tym razem dominować będą brzmienia tech house. Zagra tam brytyjski artysta Patrick Topping (tym razem jako Trick), a jego supportem będą Krystal Klear oraz Manpower.

Sprzedaż biletów na obydwa wydarzenia ruszy już w środę 14 sierpnia – więcej szczegółów znajdziecie tutaj. Warto mocno zastanowić się nad wybraniem się na taką imprezę – bowiem rzadko mamy okazję bawić się w takich miejscach. Już sam trip na ADE jest dobrą decyzją – wydarzenie to zostało niedawno uznane za najszybciej rozwijający się festiwal na świecie, tuż przed EDC Las Vegas.

sunrise

Tegoroczna edycja Amsterdam Dance Event odbędzie się w dniach od 16 do 20 października.

kalendarz

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?