Rośnie konkurencja dla UNTOLD! Twórcy EDC i Dreamstate planują nowy festiwal w Rumunii

Agencje ALDA i Insomniac planują stanąć w szranki z festiwalem UNTOLD. Szczegóły dotyczące trzydniowego eventu w Bukareszcie poznamy jeszcze w tym roku.

sunrise

Ponad rok temu amerykański gigant eventowy – agencja Insomniac – wykupił 50% udziałów jednej z największych europejskich agencji – ALDA Events. Przez ten czas obydwie organizacje nie próżnowały, cały czas organizując swoje największe produkcje, takie jak EDC, Dreamstate, New Horizons czy Amsterdam Music Festival. Współpraca popłaca i kolejnym na to dowodem jest zupełnie nowy projekt, który zadebiutuje w przyszłym roku.

Rośnie konkurencja dla UNTOLD

Podczas przyszłorocznych wakacji europejska scena festiwalowa wzbogaci się o kolejne wydarzenie. Trzydniowa impreza odbędzie się w Rumunii – kraju, w którym odbywa się UNTOLD (relację z tegorocznej edycji można przeczytać tutaj). Nowa impreza odbędzie się latem w Bukareszcie – stolicy kraju. Dokładnej daty nie znamy, ale zapowiada się zażarta walka o festiwalowicza – i jego portfel – z najbardziej znanym rumuńskim eventem.

kalendarz

Szczegóły odnośnie nowego festiwalu w Rumunii wkrótce

Więcej szczegółów na temat nowego festiwalu mamy poznać jeszcze w tym roku. Będziemy bacznie przyglądać się nowemu projektowi, gdyż może on namieszać nie tylko na rumuńskiej, ale i również europejskiej scenie muzyki elektronicznej. W końcu kto jak kto, ale takie marki jak ALDA czy Insomniac potrafią zorganizować spektakularne wydarzenia z bogatym lineupem, stawając przy tym w szranki z UNTOLD.

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?