Alok i Dynoro wydali wspólny utwór. “On & On” ma potencjał na stanie się hitem!

Alok połączył siły z Dynoro – czego efektem jest wspólny singiel Czy “On & On” przebije dotychczasowe sukcesy tej dwójki? Przekonajmy się!

kalendarz

W przeciągu ostatnich kilku lat gatunek Brazillian Bass zdobył ogromną popularność. Utwory w tych klimatach goszczą nawet w stacjach radiowych, co tylko świadczy o tym, jaki rozgłos udało się uzyskać takim artystom, jak Alok, Cintage Culture czy Cat Dealers.

Z kolei w ostatnim roku do południowoamerykańskich producentów tego gatunku dołączyli reprezentanci… Litwy, na czele z Dynoro. O dziewiętnastolatku zrobiło się głośno dzięki utworowi “In My Mind“, który w serwisie YouTube ma już prawie 600 milionów wyświetleń. Wraz z zyskiem popularności przyszła pora na collaby z innymi, wielkimi gwiazdami EDM. Już wkrótce usłyszymy efekty współpracy Dynoro z pochodzącym z dalekiej Brazylii Alokiem.

kalendarz

Połączenie tych obu aliasów może przynieść jeszcze większy sukces, niż ich wcześniejsze produkcje. Panowie połączyli siły i stworzyli wspólny utwór o tytule “On & On“.

kalendarz

Stylistyka nie powinna raczej nikogo zdziwić – otrzymujemy bowiem klasyczny Lithuanian Bass (bo tak należałoby nazywać to, co zazwyczaj proponuje Dynoro) z dodatkiem przyjemnego i nieco intrygującego wokalu. Premiera utworu miała miejsce dziś i możecie go posłuchać poniżej. Kto wie, może mamy do czynienia z przebojem przyszłego karnawału…

kalendarz

sunrise

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?