Alok: “Próbujemy coś stworzyć z Don Diablo” [EKSKLUZYWNY WYWIAD]

Podczas Sunrise Festival 2019 mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad z Alokiem. Poruszyliśmy wiele ciekawych kwestii, dlatego warto obejrzeć!

silesia beats

W ubiegłą niedzielę na naszym kanale YouTube opublikowaliśmy wywiad z Keanu Silvą, a tymczasem prezentujemy Wam trzeci już wywiad zrealizowany podczas Sunrise Festival 2020.

Tym razem przed naszą kamerą pojawił się Alok – brazylijska gwiazda muzyki elektronicznej i jeden z twórców gatunku Brasillian Bass. O jego popularności niech świadczy chociażby frekwencja podczas sylwestrowego występu w jego rodzinnym kraju. Podczas tej imprezy bawiło się – i tu nie ma żadnej pomyłki – 2 miliony osób. Tak trzeba żyć.

jay_cluss

Tuż po debiutanckim występie Brazylijczyka w naszym kraju, zapytaliśmy go między innymi o to, jak postrzega event, na którym zagrał. Trzeba przyznać, że mający już kilkanaście lat doświadczenia producent przywiózł z Polski naprawdę dobre wspomnienia.

ultra

Tak po prawdzie to nie spodziewałem się, że będzie on (festiwal – przyp.red.) tak duży, to niesamowite. To mój pierwszy raz tutaj i jestem pod wrażeniem.

Przeszedłem się po całym terenie festiwalu, zobaczyłem wszystkie sceny – to naprawdę świetna robota, gratulacje.

Alok

Dwudziestoośmiolatek został również zapytany o najbliższe muzyczne plany – wśród wymienionych przez Aloka kolaboratorów nie brakuje największych nazwisk świata EDM.

Ostatnio otworzyłem swój label “Controversia”, gdzie premierowy wydałem utwór “The Wall”. Jest to nowa wersja “Another Brick In The Wall” Pink Floydów. To była pierwsza tam wydana piosenka, ale będzie ich więcej, co miesiąc będę wydawał przynajmniej jedną.

Mam na przykład utwór z R3HAB’em, próbujemy coś stworzyć też z Don Diablo…

Alok

Brazylijczyk opowiedział również między innymi o tym, jak powstawał Brasillian Bass, a także o tym, co może stać się jego nowym hobby. Wszystko to i wiele więcej znajdziecie w wywiadzie, który czeka na Was poniżej. Pamiętajcie o włączeniu napisów – wywiad został zrealizowany w języku angielskim, jednak my przetłumaczyliśmy go na język polski.

silesia beats

Pamiętajcie również o subskrypcji naszego kanału na YouTube, jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi materiałami video.

kalendarz

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?