amelie lens

Instytut Festival 2022 bez głównej gwiazdy. Amelie Lens odwołuje występ w ostatniej chwili

Z powodu niespodziewanej operacji i napiętego weekendu Amelie Lens nie pojawi się na festiwalu. Zastąpi ją Deas.

2sher

Dziś zaczyna się wielkie święto muzyki techno w Warszawie – Instytut Festival. Niestety, rozpocznie się ono bez głównej gwiazdy imprezy, czyli Amelii Lens. Informacja o nagłym odwołaniu pojawiła się na mediach społecznościowych wydarzenia na kilka godzin przed jego rozpoczęciem. Jest to z pewnością duży zawód dla fanów, wśród których wielu właśnie dla niej miało udać się na festiwal. Dla tych, którym odbiera to chęć udziału w wydarzeniu, ma być możliwy zwrot biletu. Cała impreza oczywiście nie zostaje odwołana, a w miejsce artystki udało się wziąć solidnego zastępcę.

https://www.instagram.com/p/Ce5_ROkooI1/?utm_source=ig_web_copy_link

Powodem nieoczekiwana operacja

W krótkiej wiadomości artystka dała znać o przyczynie odwołania. Jak się okazuje, w poniedziałek ma przejść niespodziewaną operację. Nie został odwołany jednak cały jej weekend, a jedynie występ w Polsce. Ma to mieć związek z czasem podróży do Polski i brakiem snu niezbędnego do bycia wypoczętym przed zabiegiem.

Myśleliśmy, aby odwołać występ wczoraj – ale powiedziałam, że nie mogę zawieść ludzi i spróbuję. Niestety, dzisiaj wstałam pełna obawy, że nie mogę mieć tej szalonej podróży do Polski, potem do Hiszpanii bez czasu na sen i grać do 8 rano w dniu przed operacją. Czuję, że nie dam rady. To pierwszy raz kiedykolwiek odwołałam występ i czuje się okropnie. Przekładanie 200 występów po pandemii nie było łatwe i moja operacja (z innymi trzema procedurami w przyszłym tygodniu) nie była planowana. Bardzo mi przykro z tego powodu.

Amelie Lens

Deas zastępcą w lineupie

Pomimo nagłego wystawienia pod ścianę, udało się szybko znaleźć zastępcę. Slot Amelii Lens na OPEN STAGE przejmie uznana już polska gwiazda Deas. Artysta ma za sobą wydania z czołowych labelach jak Planet Rhythm i Second State, stając się coraz bardziej rozpoznawalną postacią na scenie. Niedawno udzielił on nawet ekskluzywnego wywiadu dla portalu Beatport.

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?