Amsterdam Dance Event ogłasza kilkadziesiąt pierwszych postaci tegorocznej edycji

W tym roku na Amsterdam Dance Event ma pojawić się prawie 3 tysiące gości. W ostatnim czasie poznaliśmy pierwszą pulę.

PDC

Jedno z najważniejszych wydarzeń w EDMowym kalendarzu ogłasza pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznej edycji. Amsterdam Dance Event każdego roku przyciąga nie tylko fanów muzyki elektronicznej, ale przede wszystkim osoby działające w branży, które chcą podzielić się swoją wiedzą i poznać kolegów po fachu. Organizatorzy ADE zapewniają, że tegoroczna impreza będzie “odważniejsza, ostrzejsza i większa niż kiedykolwiek – z ulepszonym doświadczeniem festiwalowym dla wszystkich”.

Ponad 2 tysiące artystów

Tegoroczna edycja potrwa 5 dni – od 18 do 22 października. Jesienią w prawie 200 miejscach w stolicy Holandii ma wystąpić ponad 2500 artystów i 600 prelegentów. Wśród pierwszych ogłoszonych znaleźli się między innymi Bicep, Amelie Lens, Jayda G oraz Bonobo. W programie znalazło się również wiele międzynarodowych nazwisk, w tym Folamour, Purple Disco Machine, Blawan, Helena Hauff, DJ Stingray 313, SPFDJ, James Hype, LSDXOXO, Ewan McVicar i The Martinez Brothers. Lokalne holenderskie talenty reprezentować będą z kolei Chris Stussy, Afrojack, Armin van Buuren, Job Jobse, Alberta Balsam, Bella, Carlos Valdes i DIØN.

emuze.me

ADE ogłosiło również dodanie występów audiowizualnych i muzycznych do programu konferencji. W agendzie pojawił się masterclass i pokaz A/V londyńskiego producenta Maxa Coopera, badającego skrzyżowanie muzyki, nauki i sztuki. Oprócz tego odbędzie się ekskluzywna edycja Secret Artists in Residence oraz wspólne jam session w ośrodku ADE Pro z Felixem Meritisem.

Pierwsza fala ogłoszeń okazuje się być tylko kroplą w morzu atrakcji, które czekają na nas jesienią w Amsterdamie. Kolejne szczegóły mają pojawiać się w nadchodzących miesiącach. Będziemy o nich na bieżąco informować.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?