Amsterdam Music Festival 2023 – transmisja na żywo

Przed nami kulminacyjny moment Amsterdam Dance Event, czyli Amsterdam Music Festival. Oto szczegóły transmisji na żywo!

PDC

Tegoroczna edycja Amsterdam Dance Event jest w kulminacyjnym momencie. Choć przez niemal wszystkie dni trwania wydarzenia coś dzieje się w różnych miejscach stolicy Holandii, to właśnie w sobotę jest najciekawiej. A spory wkład w to ma Amsterdam Music Festival, który odbywa się już od 2014 roku przy okazji ADE. Tegoroczna edycja stoi pod znakiem zamknięcia pierwszej dekady inicjatywy i zrobienia kroku w to, co czeka nas muzycznie w ciągu najbliższych dziesięciu lat.

Dekadę czas domknąć

Jak zwykle, na scenie postawionej na stadionie Ajaxu Amsterdam pojawią się czołowe postaci światowej elektroniki. Imprezę swoim warmupowym setem otwiera Like Mike. Później zaś za deckami staną odpowiednio Purple Disco Machine, MEDUZA, James Hype, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Afrojack, Charlotte de Witte, R3HAB oraz Headhunterz. Przebieg tego, co będzie się dziać na Amsterdam ArenA, tradycyjnie będziemy mogli śledzić w zaciszu swojego domu.

emuze.me

Od lat prowadzona jest transmisja na żywo z Amsterdam Music Festival – i nie inaczej jest tym razem. Livestream ruszy 21 października o godzinie 21:00 i zakończy się o 6 rano. Będziemy mogli więc zobaczyć, jak publiczność reaguje na różnorodne brzmienia – od disco, przez tech house, trance i bigroom po techno i hard dance.

Warto przy okazji podkreślić, że w tym roku – podobnie, jak w ubiegłym – podczas AMFu nie zostanie rozstrzygnięty ranking DJ Mag Top 100 DJs. Na wyniki tego popularnego, acz kontrowersyjnego plebiscytu będziemy musieli poczekać do listopada.

PDC

Poniżej znajdziecie rozpiskę godzinową transmisji z Amsterdam Music Festival 2023, a także okienko, w którym będziecie mogli stream oglądać. Warto zaglądać także na naszego Instagrama, gdzie będzie publikowana realizowana na bieżąco relacja z Amsterdam ArenA.

Amsterdam Music Festival 2023 – livestream

21:00 Purple Disco Machine
22:00 MEDUZA
23:00 James Hype
00:10 Armin van Buuren
01:10 Dimitri Vegas & Like Mike
02:10 Afrojack
03:10 Charlotte de Witte
04:10 R3HAB
05:05 Headhunterz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?