Narty, śnieg i… trance. Tej zimy Anjunabeats organizuje wyjazd w Alpy!

Tego jeszcze nie grali! Label należący do Above & Beyond postanowił zaskoczyć fanów i zabrać ich na wyjątkowy wyjazd łączący narty i EDM.

kalendarz

Anjunabeats już wkrótce będzie obchodzić swoje dwudziestolecie. Co by nie mówić, będzie co świętować – wszak wytwórnia założona przez trio Above & Beyond w 2000 roku ma na swoim koncie wypromowanie takich nazwisk, jak Arty, Audien, Andrew Bayer, ilan Bluestone oraz Mat Zo. Swoje utwory wydawał tam również Polak – Nitrous Oxide. Podczas swojej niemal dwudziestoletniej kariery, panowie realizowali wiele projektów, ale teraz przyszedł czas na coś zupełnie nowego – brytyjskie trio i jego team organizuje bowiem… wyjazd na narty. Planowany na przełom marca i kwietnia 2020 roku turnus został zaanonsowany bez żadnych zapowiedzi w grupie fanów na Facebooku.

Na ten moment wszystkie znaki na niebie wskazują, że wydarzenie odbędzie się w Europie, a konkretniej – jak się łatwo można domyśleć – na terenach górskich. Pojawiły się dalsze spekulacje – powiązano bowiem ten event z Tomorrowland Winter – wysunięto bowiem teorię, jakoby Anjunabeats miało mieć swoją własną scenę na tym wydarzeniu. Jak się jednak okazało – Anjunabeats Ski Event odbędzie się w dniach 28 marca – 4 kwietnia 2020 r., a więc już po zimowym Madness.

kalendarz

“Jeździsz na nartach? Jeździsz na snowboardzie? Czy lubisz muzykę transową i progresywną? Czy podoba Ci się myśl o przebywaniu w otoczeniu podobnie myślących ludzi w malowniczym alpejskim otoczeniu? Czy będziesz w Europie pod koniec marca 2020 roku? W takim razie lepiej się zarejestruj!

Organizatorzy o nadchodzącym evencie

Dokładne miejsce jest jeszcze tajemnicą, podobnie jak jakiekolwiek konkretne szczegóły odnośnie planowanych atrakcji. Można się już jednak rejestrować na stronie labelu, aby nie przegapić nowych informacji na ten temat. Jeśli lubicie muzykę trance i progressive prosto z kuchni Anjuna i macie co nieco funduszów na zimowy wypad, to poczekajcie jeszcze chwilę ze sprawdzaniem ofert last minute… 😉

ultra

fot: Above & Beyond // Youtube

kalendarz

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?