Składanka Anjunabeats powraca. Premiera czternastej części już wkrótce!

Składanka zostanie wydana 31 maja. Twórcy zapowiadają hipnotyzującą podróż przez świat muzyki elektronicznej.

silesia beats

Above & Beyond to bez wątpienia ikony muzyki trance. Sukcesy brytyjskiego trio nie kończą się na udanych produkcjach – prężnie rozwija się także Anjunabeats – ich wytwórnia muzyczna, która po ponad dwuletniej przerwie wyda kolejną cześć swojej kultowej składanki Anjunabeats Volume. Będzie to już czternasta odsłona kompilacji.

Poprzednia składanka, która ujrzała światło dzienne w lutym 2017 roku, cieszyła się sporym powodzeniem wśród trancemaniaków. Na krążku znaleźli się tacy artyści jak Above & Beyond, Andrew Bayer, Seven Lions czy Alpha 9, który w przyszłą sobotę wystąpi w Gliwickiej Arenie na europejskiej odsłonie Dreamstate.

silesia beats

Czternasta część zbioru pod marką Anjunabeats Volume zostanie wydana 31 maja. Mimo, iż nie znamy informacji o artystach znajdujących się na składance to już wiadomo, że będzie to “dwupłytowy, 34-ścieżkowy miks zawierający ekskluzywne utwory ze stale rozwijającej się rodziny artystów Anjuna, a także samego zespołu Above & Beyond”.

W sieci czytamy również, że twórcy kolejnej części Anjunabeats Volume określają ją jako hipnotyzującą podróż przez świat muzyki elektronicznej. Znając poziom wydań z wytwórni trio i poprzednie składanki wydane pod szyldem Anjunabeats jesteśmy wręcz pewni, że czternasta część również odniesie spektakularny sukces. Osoby, które chciałyby zamówić kompilację w przedsprzedaży, mogą zrobić to TUTAJ.

ultra

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?