armin van buuren

Armin van Buuren zagrał seta na najwyższym budynku świata. Dwa rekordy pobite!

Armin van Buuren miał zaszczyt w ramach promocji dubajskiej edycji UNTOLD zagrać seta na najwyższym budynku świata.

kalendarz

Na początku lipca informowaliśmy o secie zagranym przez Armina van Buurena na budynku Burj Khalify. Ma to oczywiście związek z promocją nowej edycji UNTOLD Festival, która w przyszłym roku zawita do Expo City w Dubaju. Po dłuższej chwili wyczekiwania set został już oficjalnie udostępniony. Zrealizowany został on w formie, przypominającej czasy pandemiczne, kiedy to DJe zdecydowali się przygotować sety w różnych, unikalnych lokacjach. Wielu w pamięci ma między innymi występy Martina Garrixa na holenderskich rzekach, czy Davida Guetty i jego serię United at Home. Mają one swój klimat i są dość widowiskowe. Pod jednym względem nie mogą jednak równać się z najnowszym setem van Buurena, który pobił dwa rekordy.

Ma rozmach

40-minutowy set Armina Van Buurena pobił dwa światowe rekordy. Jednym z nich jest występ na najwyższym budynku na świecie, który odbył się na 149. piętrze Burj Khalify. Robi to kolosalne wrażenie, tym bardziej jak uświadomi się, że jest to odpowiednik ponad 550 metrów wysokości!

emuze.me

Drugi z kolei dotyczy największego ekranu LED, jaki kiedykolwiek wykorzystano w ramach show. Jak widać po samej konstrukcji, setowi towarzyszyła gigantyczna oprawa audiowizualna, które rozciągała się na całej długości i szerokości budynku. Co ciekawe, występ śledzony był przez aż 18 wszelkich rodzajów kamer oraz dronów. Jest to co najmniej imponujące przeżycie, na które pozwolić mogą sobie tylko jednostki.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?