Armin van Buuren… na hardstyle’owo! W stworzeniu “Don’t Let Me Go” wsparli go czołowi artyści gatunku

Nowy singiel Armina van Buurena to zaprezentowane na Untold “Don’t Let Me Go”. W produkcji brały udział czołowe postaci sceny hardstyle.ar

sunrise

Ich muzyczne ścieżki przecinały się już niejednokrotnie, jednak chyba mało kto się spodziewał, że Diekerik Bakker (znany jako D-Block) i Roel Schutrups (DJ Issac) będą współodpowiedzialni za brzmienie hardstyle’owego singla… Armina van Buurena! “Don’t Let Me Go” jest dostępne już od dziś!

Światowa premiera hardstyle’owego singla Armina van Buurena była jedną z największych niespodzianek jego ponad siedmiogodzinnego seta na tegorocznej edycji Untold Festival w rumuńskim Cluj-Napoca.

kalendarz

Utwór “Don’t Let Me Go“, w którym na wokalu możemy usłyszeć Matlucka (znanego ze współprac m.in. z: Nicky’m Romero, Orjanem Nilsenem czy Dzeko i Aspyerem), będący częścią nadchodzącego albumu twórcy audycji A State Of Trance, pt. “Balance”, został wydany dziś w formie singla.

ultra

Bardzo ciekawe wnioski można wysnuć po spojrzeniu w creditsy “Don’t Let Me Go”. Poza standardowym tandemem Armin van Buuren & Benno de Goeij, wśród autorów i producentów numeru możemy znaleźć postacie, które od lat rozgrzewają serca miłośników hardstyle’u. Pierwszą z nich jest Diekerik Bakker, czyli D-Block, znany przede wszystkim z duetu tworzonego od 2004 roku ze Stefanem den Daasem – D-Block & S-te-Fan. Drugie nazwisko przebywa na scenie dłużej niż Bakker (bo od ok. 1995) – to Roel Schutrups aka DJ Isaac.

Co więcej, obaj panowie – od 2009 roku – mają na swoim koncie aż 5 oficjalnych kolaboracji (jednak wszystkie z udziałem wspomnianego już Stefana den Daasa): “Music Is Why”, “Speed Of Sound”, “In The Air”, “Alive” oraz “World Renowned”. A to nie wszystko, ponieważ na premierę czeka już ich kolejna wspólna perełka: “Harder State Of Mind”, zaprezentowana po raz pierwszy na tegorocznym Defqon.1.

sunrise

https://www.youtube.com/watch?v=fQa0Kw2zHrw

Zespół producentów “Don’t Let Me Go” uzupełnia jeszcze jedna ciekawa postać. Jesse Draak. To nazwisko być może nie powie Wam zbyt wiele, ale projekty za których brzmienie jest odpowiedzialny już na pewno tak.

Razem z Ryanem Fieretem tworzy duet Syzz, znany z kilku wydań w Revealed Recordings. W 2014 roku zostali uznani przez Dash Berlin za najbardziej przełomowych artystów sceny. Cóż, te słowa nie były rzucone na wiatr. Eelke Kalberg, jeden z dwóch producentów projektu, do którego prawa odzyskał niedawno Jeffrey Sutorius, zaprosił Jesse do współpracy nad dwoma aliasami: Main Circus (“BRAAH!”, “I Can Show You”) oraz Avian Grays (w którym działa pełny skład Syzz), znany z utworu “Something Real” z Arminem van Buurenem.

Album “Balance“, według zapewnień jego autora ma łączyć różne muzyczne światy i – jak widać oraz słychać – możemy wierzyć mu nie tylko na słowo. Premiera nowego albumu Armina van Buurena już 25 października.

ultra

kalendarz

foto: Ruud Baan

kalendarz

sunrise

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?