Arty nakręca tempo – w ciągu czterech dni wydał dwa nowe remiksy!

Rosyjskie objawienie muzyki trance w piątek zaprezentowało (jako ALPHA 9) remix dla Late Night Alumni, żeby w poniedziałem z zaskoczenia wydać remix dla U2!

sunrise

Miniony tydzień stał pod znakiem świetnych premier – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nowe wydania zaprezentowali nam zarówno polscy artyści, jak i zagraniczne gwiazdy. Bardzo dobrze obrazuje to najnowsze głosowanie na #tuneoftheweek, które dobiega już końca na naszej grupie #shiningbeatsfam.

Do grona wartych uwagi wydawnictw należy chociażby wydana w piątek paczka remiksów do jednego z pierwszych hitów formacji Late Night Alumni “Empty Streets”. Utwór wydany w 2005 roku doczekał się czterech interpretacji, które skomponowali od, Lumisade, Sean Darin, Jack Trades oraz Arty w projekcie Alpha 9.

kalendarz

Artiom po raz kolejny pokazał, że umie budować niesamowity klimat w swoich produkcjach pod drugim aliasem. Track utrzymany jest w charakterystycznym dla Rosjanina gatunku progressive trance, któremu w tym przypadku jest nieco bliżej do progressive house’owych klimatów, jakie dekadę temu prezentował nam między innymi Deadmau5. Sprawdźcie sami!

kalendarz

Jednak jak się okazało – to nie jedyna nowość od Arty’ego – na początku tygodnia niespodziewanie na kanale Proximity pojawił się remix do “Beautiful Day” – jednego z klasyków muzyki rozrywkowej, za którym stoi formacja U2. Progresywne, lekkie brzmienie z piękną melodią to już znak rozpoznawczy Artioma. Dodajemy do tego wokal Bono i mamy jednego z cichych kandydatów na utwór tygodnia. Warto pochylić się nad obydwoma trackami!

foto: Rukes.com

sunrise

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?