Ashley Wallbridge wylądował w szpitalu. “W tej chwili nie może w ogóle poruszać nogami”

Brytyjski producent muzyki trance i progressive w cięzkim stanie wylądował w szpitalu. Przykre wieści zakomunikował światu jego przyjaciel, Gareth Emery.

kalendarz

Ashley Wallbridge z pewnością jest dobrze znany wszystkim słuchaczom lubiącym muzykę z labelu Garuda. Jeden z najbardziej znanych brytyjskich artystów powiązanych z trance czy progressive w tym roku wydał swój album i jest w trakcie swojej trasy koncertowej. Jednak gdy w grę wchodzą poważne problemy zdrowotne, wszystko schodzi na dalszy plan – i w takiej sytuacji jest obecnie trzydziestolatek.

Producent, będąc w poważnym stanie, trafił do szpitala. Lekarze zdiagnozowali zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych.

kalendarz

O poważnym stanie Ashleya poinformował na swoim instagramie jego przyjaciel, Gareth Emery. Niestety, na chwilę obecną rokowania nie są dobre, gdyż Brytyjczyk nie jest w stanie poruszać dolnymi kończynami.

kalendarz

Wyświetl ten post na Instagramie.

My boy @ashwallbridge needs your thoughts & prayers right now.⁣ ⁣ Just got the fucking shit news that he is in hospital fighting Meningitis. Right now he can’t move his legs at all and is waiting on various tests and shit 🙁🙁 . As well as co-owning one half of Garuda with me, Ash makes amazing music and has also co-produced a bunch of my tracks over the years. Super fucking talented guy and also one of the funniest fuckers you will ever meet.⁣ ⁣ Please give him a follow and send him some love either on his own page or this post… he has a major fight on his hands and every comment / follow will mean a lot.⁣ ⁣ Stay strong, the trance scene is rooting for you man.⁣ ⁣ Gaz xx⁣ ⁣ #ashleywallbridge #garuda #trancefamilly

Post udostępniony przez Gareth Emery (@garethemery)

Mój przyjaciel Ashley Wallbridge potrzebuje teraz Waszych modlitw.

Właśnie dostałem wiadomość, że jest w szpitalu i zmaga się z zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych. W tej chwili nie może w ogóle poruszać nogami i czeka na przeprowadzenie różnych badań.
Poza tym, że jest współwłaścicielem Garudy, Ash tworzy niesamowitą muzykę, a także przez wiele lat był koproducentem moich utworów.

Super utalentowany facet, a także jeden z najśmieszniejszych skurwieli, jakich kiedykolwiek spotkasz.

(…) Przed nim poważna batalia, a każdy komentarz / obserwacja będzie wiele znaczył.

Pozostań silny – scena trance kibicuje Ci, człowieku.

Gareth Emery

Cała redakcja Shining Beats życzy Brytyjczykowi szybkiego powrotu do formy i wspiera go w walce przez te ciężkie dla niego i jego najbliższych dni. Będziemy rzecz jasna na bieżąco śledzić rozwój wydarzeń.

kalendarz

sunrise

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?