Armin van Buuren podsumowuje 2019 rok. Ponad 100 utworów w nowej składance A State Of Trance

Król muzyki trance, jak co roku, przedstawia najważniejsze utwory mijającego roku w ramach yearmixu A State Of Trance. Przed Wami ponad 100 utworów!

kalendarz

Nieraz będziemy w podobny sposób zaczynać nasze teksty w najbliższym czasie, ale taka to pora roku jest teraz, że wszelkie podsumowania są w modzie. W świecie EDM popularnym sposobem na przypomnienie sobie najważniejszych bangerów mijającego roku są yearmixy. Jednym z pionierów takiego sposobu przypominania muzyki jest Armin van Buuren, który od lat przygotowuje składanki z serii A State Of Trance.

Jak co roku otrzymaliśmy zestawienie tego, co działo się w ciągu ostatniego roku na scenie muzyki trance. W miksie przygotowanym przez Holendra i jego team zawarte jest aż 104 utworów wydanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

kalendarz

104 utwory, w tym jeden spod ręki Polaka

Wśród artystów, którzy zostali w tym roku wyróżnieni znaleźli się choćby Above & Beyond, Gareth Emery, Markus Schulz czy Ferry Corsten. Jest też polski akcent – pozycja numer 94 to noszący tytuł “Cool In My Disaster” singiel Tomasza Popielarskiego aka Arctic Moon.

Składankę – jak zawsze – można zakupić na płytach CD, lecz bardziej mobilni słuchacze także mają możliwość posłuchania kompilacji na platformie Spotify. Całość można odsłuchać poniżej.

kalendarz

To dopiero początek

Sezon yearmixów dopiero się zaczyna – dwugodzinna kompilacja króla trance’u jest jedną z pierwszych, których możecie się spodziewać. W ciągu najbliższych tygodni zostaniemy zalani solidną porcją składanek – a za przykład niech służy rok ubiegły. Właśnie w 2018 roku udało nam się zebrać w jednym miejscu ponad 150 miksów podsumowujących rok. Już teraz zbieramy tegoroczne nagrania. Możecie zatem spać spokojnie, bo wszystkie dostępne yearmixy znajdziecie już wkrótce w jednym miejscu, na Shining Beats.

kalendarz

sunrise

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?