Audiolake Festival 2019 odwołany! Co dalej z imprezą?

Na Audiolake Festival wystąpili już m.in. Curbi, Dimitri Vegas & Like Mike oraz Bingo Players. Niestety już drugi rok z rzędu event nie dojdzie do skutku.

kalendarz

Audiolake Festival to jedna z najbardziej znanych festiwalowych marek na polskiej scenie muzyki tanecznej. Impreza odbywająca się nad jeziorem Nyskim przez osiem lat przyciągała tłumy fanów muzyki elektronicznej z południowej części naszego kraju, przed którymi zaprezentowali się światowej klasy DJe i producenci tacy jak Curbi, Bingo Players, Marcus Schossow, D.O.D, UMEK czy duet Dimitri Vegas & Like Mike.

Po zeszłorocznej przerwie, festiwal miał powrócić na eventową mapę Polski – niestety, jak się dowiedzieliśmy z oświadczenia organizatorów, impreza nie odbędzie się również i w tym roku.

kalendarz

Organizatorzy w ostatnim czasie borykają się ze sporymi problemami. To już drugi rok z rzędu, kiedy Audiolake się nie odbędzie z różnych przyczyn – najważniejszą z nich są kwestie finansowe.

kalendarz


Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka, najistotniejszy to brak wsparcia finansowego naszego festivalu. Nasze środki własne nie są w tej chwili wystarczające na to aby zrobić imprezę na wyższym poziomie jak ostatnia edycja Audiolake.

Audiolake Festival

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, czy festiwal powróci w 2020 roku. Trwają rozmowy odnośnie przyszłości Audiolake z różnymi podmiotami. Niewykluczone jest też, że impreza zostanie przeniesiona w zupełnie inne miejsce, jednak na chwilę obecną nie ma dokładnych informacji. Shining Beats trzyma mocno kciuki, by ta wyjątkowa impreza powróciła w przyszłym sezonie na festiwalową mapę Polski.

kalendarz

sunrise

Total
37
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?