Axwell prezentuje nową audycję radiową. Posłuchaj premierowego odcinka “Axtone Approved”!

Koniec starego jest początkiem czegoś nowego – tę sentencję wziął do siebie Axwell, który zamknął jedną serię podcastów, aby zapoczątkować Axtone Approved.

sunrise

Label Axtone kilka miesięcy temu ogłosił koniec jednego z najbardziej niedocenionych naszym zdaniem podcastów, czyli ‘Axtone Presents‘. Jak się okazało – nie jest to definitywny koniec, ale zupełnie nowy początek. Zostało to zapowiedziane już przy okazji pożegnania ze starą serią na mediach społecznościowych wytwórni.

Mówimy do widzenia Axtone Presents i witamy się z czymś nowym. Dziękujemy wszystkim artystom, którzy brali udział w naszych audycjach. Bądźcie czujni.

Po ponad czterech miesiącach oczekiwania, label Axwella wreszcie zaprezentował swój nowy format. Axtone Approved – bo właśnie taką nazwę nosi nowa audycja radiowa – otworzył sam boss interesu. Selekcja Szweda zawiera wiele klasycznego, house’owego brzmienia. Warto zwrócić uwagę na ósmą minutę nagrania – prawdopodobnie słyszymy tam nowe ID jednego z członków Swedish House Mafii.

kalendarz

Oprócz tego możemy usłyszeć nowości od duetu Chocolate Puma oraz trio BROHUG, które mają zostać wydane w niedalekiej przyszłości w labelu. Czekamy na kolejne epizody z udziałem gwiazd muzyki elektronicznej, ale póki co zapraszamy do odsłuchu poniżej!

ultra

https://soundcloud.com/axtonemusic/axtone-approved-axwell

Poprzedni podcast – Axtone Presents – zakończył działalność po ponad 4 latach. Nie wszyscy wiedzą, ale program początkowo miał składać się tylko z 4 odcinków. “Spoglądając w przeszłość i patrząc w przyszłość muzyki elektronicznej” – tak brzmiało motto audycji Szweda. Deniz Koyu, Kryder, Dubvision oraz New_ID byli gospodarzami tych czterech części. Okazały się jednak one takim sukcesem, że Axtone zdecydowało się kontynuować serię.

W Axtone Presents gościły największe nazwiska w branży, ale szefa tej stajni, samego Axwella, usłyszeliśmy dopiero w epizodzie piętnastym. Pod koniec roku pojawiał się także specjalny odcinek podcastu, w którym zawarte były wszystkie utwory wydane w minionym roku nakładem szwedzkim labelu. Warto dodać, że odcinki nie były mixowane tylko i wyłącznie w studio – czasami show zawierało sety z takich festiwali, jak Tomorrowland czy Ultra Music Festival.

sunrise

Mając nagranych ponad 50 odcinków, Axtone zdecydowało się zamknąć projekt na rzecz nowego – Axtone Approved. Czekamy na kolejne epizody!

 
 

kalendarz

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?