Axwell prezentuje pierwszy od 2 lat solowy singiel. Powrót do starych brzmień!

kalendarz

Kalendarz koncertowej trasy reaktywowanej w tym roku Swedish House Mafii coraz bardziej się zapełnia, a tymczasem jeden z członków tego popularnego trio postanowił po bardzo długiej przerwie wrócić do swojego macierzystego aliasu.

Mowa tutaj oczywiście o Axwellu, którego “Belong” – a więc ostatni, niebędący kolaboracją z Sebastianem Ingrosso, kawałek, został wydany w wakacje 2016 roku. Przez dłuższy czas jednak Szwed skupiał się głównie na swoim projekcie Axwell /\ Ingrosso. I – co by nie mówić – przyniosło to dużo sukcesów. Wystarczy chociażby wspomnieć o międzynarodowym przeboju “More Than You Know“. Po 2 latach Axel postanowił przerwać twórczy impas – a przynajmniej w sferze wydawniczej – i zapowiedział nowy, solowy singiel, noszący nazwę “Nobody Else“.

kalendarz

kalendarz

Fani Szweda z pewnością już kojarzą ten numer  – gości on bowiem już od jakiegoś czasu w jego setach. Pojawiły się również spekulacje, iż może to być collab z duetem Magnificence, jednak ostatecznie okazało się, iż będzie to samodzielny singiel Axela.

Kawałek został zagrany oficjalnie po raz pierwszy na antenie BBC Radio 1 podczas audycji Annie Mac. Warto zwrócić uwag na fakt, iż track ten bardzo mocno przypomina starsze, klasyczne już utwory najweselszego członka Szwedzkiej Mafii. Charakterystyczny wokal wzbogaca całość o niesamowity klimat, który w ostatecznym rozrachunku jest nie do podrobienia.

sunrise

Poniżej znajdziecie rip z audycji BBC Radio 1, podczas której autor utworu za pomocą telefonu pojawił się na antenie, zdradzając przy okazji kilka szczegółów dotyczących 2019 roku w wykonaniu SHM. Jednak najistotniejszym punktem nagrania jest – a jakże – sam utwór, na którego oficjalny release jednogłośnie nie możemy się w redakcji doczekać!

zdjęcie: Rukes

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?