Axwell i Shapov szykują nowy utwór! Będzie hit na miarę “Belong”?

Szwedzko-rosyjski duet, znany ze wspólnego utworu “Belong”, znów wylądował w studiu nagraniowym. W sieci jest już urywek tego, czego możemy się spodziewać!

silesia beats

To będzie naprawdę dobre połączenie sił! Z jednej strony legenda muzyki house, 1/3 kultowego wręcz kolektywu Swedish House Mafia, przykładny ojciec i mąż, zaś z drugiej – były członek Hard Rock Sofa oraz twórca, który miesza ze sobą progresywne brzmienia z domieszką muzyki Trance (co daje sukcesy – wspólny utwór z Arminem van Buurenem był trzecim najpopularniejszym utworem 2018 roku w głosowaniu słuchaczy A State Of Trance). Innymi słowy – Axwell i Shapov wracają do studia!

W 2016 roku dostaliśmy od nich utwór “Belong“, który z pewnością do dziś przekonuje do siebie wielu fanów tanecznego grania. Utwór naturalnie podsyca apetyty fanów zarówno Rosjanina, jak i Szweda, którzy na pewno chcieliby usłyszeć coś nowego od tego duetu. I zanosi się na to, że marzenia się spełnią!

jay_cluss

Na Instagramie Alexandra pojawiło się nagranie ze studia, jednoznacznie wskazujące, co jest grane.

ultra

I tak – będziecie mieli rację, jeśli uznacie, że w kontekście ogólnego zarysu utworu nagranie to wiele nie mówi. Jednak z tego piętnastosekundowego urywku już można wyciągnąć dwie kwestie – będzie to Progressive House i będzie to klimatyczna produkcja.

Znając Axela, będziemy musieli na wydanie poczekać jeszcze trochę – wszak Szwed jest znany ze swojego perfekcjonizmu. Niemniej stawiamy dolary przeciw orzechom, że naprawdę jest na co czekać!

silesia beats

kalendarz

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?