Już w sobotę Back & Forth 5.0. Oto timetable imprezy

Toruńska Arena po raz kolejny ugości tysiące fanów muzyki Trance z całej Polski. Już w sobotę, 23 listopada, odbędzie się piąta edycja Back & Forth.

sunrise

Muzyka trance to niezwykle popularny gatunek muzyki elektronicznej w Polsce. Zwolnicy tego nurtu doskonale znają imprezy spod marki Euforia Festivals. Tak się składa, że już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni tegoroczny event organizowany przez tę agencję. W grodzie Kopernika po raz kolejny odbędzie się impreza pod nazwą Back and Forth.

Plejada gwiazd w Toruniu

Do Torunia w weekend przyjadą znane i cenione postacie ze sceny muzyki trance. Wśród gwiazd tegorocznej edycji widnieją chociażby Mark Sixma, Jorn van Deynhoven czy w specjalnym secie Alex M.O.R.P.H i Woody van Eyden w secie b2b. W lineupie nie zabrakło również rodzimych artystów, w tym samego organizatora, Adriana Ratajczaka aka OnTune, który tradycyjnie zamknie imprezę.

kalendarz

Premiera hymnu imprezy przed północą

Osoby, które odwiedzą toruńską halę, powinny zwrócić szczególną uwagę i pojawić się płycie obiektu o godzinie 23:40. To właśnie o tej godzinie po raz pierwszy w całości usłyszymy hymn tegorocznej edycji. W sieci pojawił się już co prawda teaser produkcji wykonanej przez onTune, lecz pełną wersję “Reaching Out For My Dreams” przy której wokalnie udzieliła się Shuba, usłyszymy dopiero na miejscu.

kalendarz

Back & Forth 5.0 – timetable

Otwarcie bram toruńskiej areny nastąpi o 18:30, a pierwszy artysta na scenie pojawi się 15 minut później. Poniżej prezentujemy całe timetable imprezy.

18:45 Rafuss
19:40 Alex
20:40 DJ W
21:40 Joachim Garraud
22:40 KhoMha
23:40 premiera hymnu Back & Forth 5.0
23:45 Mark Sixma
00:45 Alex M.O.R.P.H. b2b Woody van Eyden
01:45 Jorn van Deynhoven
02:45 Captain Hook
04:00 Alex di Stefano
05:00 OnTune b2b Blue Silence

sunrise

Back & Forth 5.0 – bilety

Bilety na piątą edycję Back & Forth są nadal dostępne w sprzedaży internetowej – pod tym linkiem. Wejściówki będą dostępne również w kasach toruńskiej Areny. Dla osób, które nie mają więc planów na najbliższy weekend, jest to bardzo dobre rozwiązanie na spędzenie czasu w doborowym towarzystwie.

foto: Gromysz

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?