Już w sobotę Back & Forth 5.0. Oto timetable imprezy

Toruńska Arena po raz kolejny ugości tysiące fanów muzyki Trance z całej Polski. Już w sobotę, 23 listopada, odbędzie się piąta edycja Back & Forth.

PDC

Muzyka trance to niezwykle popularny gatunek muzyki elektronicznej w Polsce. Zwolnicy tego nurtu doskonale znają imprezy spod marki Euforia Festivals. Tak się składa, że już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni tegoroczny event organizowany przez tę agencję. W grodzie Kopernika po raz kolejny odbędzie się impreza pod nazwą Back and Forth.

Plejada gwiazd w Toruniu

Do Torunia w weekend przyjadą znane i cenione postacie ze sceny muzyki trance. Wśród gwiazd tegorocznej edycji widnieją chociażby Mark Sixma, Jorn van Deynhoven czy w specjalnym secie Alex M.O.R.P.H i Woody van Eyden w secie b2b. W lineupie nie zabrakło również rodzimych artystów, w tym samego organizatora, Adriana Ratajczaka aka OnTune, który tradycyjnie zamknie imprezę.

emuze.me

Premiera hymnu imprezy przed północą

Osoby, które odwiedzą toruńską halę, powinny zwrócić szczególną uwagę i pojawić się płycie obiektu o godzinie 23:40. To właśnie o tej godzinie po raz pierwszy w całości usłyszymy hymn tegorocznej edycji. W sieci pojawił się już co prawda teaser produkcji wykonanej przez onTune, lecz pełną wersję “Reaching Out For My Dreams” przy której wokalnie udzieliła się Shuba, usłyszymy dopiero na miejscu.

Back & Forth 5.0 – timetable

Otwarcie bram toruńskiej areny nastąpi o 18:30, a pierwszy artysta na scenie pojawi się 15 minut później. Poniżej prezentujemy całe timetable imprezy.

PDC

18:45 Rafuss
19:40 Alex
20:40 DJ W
21:40 Joachim Garraud
22:40 KhoMha
23:40 premiera hymnu Back & Forth 5.0
23:45 Mark Sixma
00:45 Alex M.O.R.P.H. b2b Woody van Eyden
01:45 Jorn van Deynhoven
02:45 Captain Hook
04:00 Alex di Stefano
05:00 OnTune b2b Blue Silence

Back & Forth 5.0 – bilety

Bilety na piątą edycję Back & Forth są nadal dostępne w sprzedaży internetowej – pod tym linkiem. Wejściówki będą dostępne również w kasach toruńskiej Areny. Dla osób, które nie mają więc planów na najbliższy weekend, jest to bardzo dobre rozwiązanie na spędzenie czasu w doborowym towarzystwie.

foto: Gromysz

emuze.me

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?