23 artystów w pierwszej fazie lineupu Balaton Sound 2020!

W drugi weekend lipca warto odwiedzić Węgry – to właśnie wtedy odbędzie się kolejna edycja Balaton Sound. Właśnie poznaliśmy pierwszą fazę lineupu.

sunrise

Praktycznie większość europejskich krajów ma przynajmniej raz do roku swój ogromny festiwal EDM, o którym mówi się nawet poza jego granicami. Węgry mają takie dwa – Sziget oraz Balaton Sound. Ten drugi, odbywający się w Zamárdi nad jeziorem Balaton wyróżnia się na tle innych tym, że trwa aż pięć dni! Do sezonu wakacyjnego, w którym ma miejsce cała impreza, pozostało jeszcze trochę czasu – jednak organizatorzy podgrzewają atmosferę ogłaszając pierwszą fazę line-upu Balaton Sound.

Wśród gwiazd, które pojawią się na Węgrzech od 8 do 12 lipca znajdziemy takich tuzów, jak Martin Garrix, Don Diablo, Dimitri Vegas & Like Mike, Kygo, Salvatore Ganacci czy Jax Jones. Innymi słowy już pierwsze ogłoszenie jest mocnym uderzeniem, robiącym z węgierskiego eventu solidną konkurencję dla odbywającego się w tym samym czasie Ultra Europe. Pełny dotychczas ogłoszony lineup znajdziecie poniżej.

kalendarz

Balaton Sound 2020 – pierwsza faza lineupu

Blastoyz
Danny Tenaglia
Deborah de Luca
Dimitri Vegas & Like Mike
Don Diablo
Hernan Cattaneo b2b Nick Warren
Ilario Alicante
Jax Jones
Jonas Blue
Julian Jeweil
Kygo
Loco Dice
Loud Luxury
Martin Garrix
Matoma
Meduza
Modestep
Robin Schulz
Salvatore Ganacci
Sigala
Vini Vici
ZHU

kalendarz

W kolejnych fazach możemy się spodziewać jeszcze większej liczby mocnych nazwisk – w tym również tych niezwiązanych z EDM. W ubiegłym roku na scenach Balaton Sound pojawili się chociażby J Balvin, Future, Jess Glynne czy G-Eazy, co było z pewnością przyjemną odskocznią.

Sprzedaż biletów startuje już dziś o godzinie 12:00 – karnet na wszystkie 5 dni wyhaczycie w cenie 199 euro.

sunrise

kalendarz

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?