Basshunter powraca po długiej przerwie! Dużo się zmieniło…

silesia beats

Jesteśmy pewni, że jeśli słuchacie elektroniki od dłuższego czasu i lubicie wrócić do tzw. “starych, dobrych czasów muzyki klubowej”, to na pewno z rozrzewnieniem wspominacie alias Basshunter. Ten szwedzki producent i piosenkarz wylansował 10 lat temu takie hity jak “Now You’re Gone” czy “All I Ever Wanted”, które były angielskimi odpowiednikami kolejno “Boten Anna” i “DotA“. Co prawda te numery postrzega się po latach bardziej w formie guilty pleasure, no ale kto nie skakał do tych kawałków podczas dyskotek szkolnych, niech pierwszy rzuci kamieniem!

jay_cluss

Od pięciu lat o Jonasie jednak cicho – właśnie w 2013 roku został wydany dwudziesty singiel artysty pod tytułem “Elinor”, zaś w 2014 roku w świat poszła informacja o rozpoczęciu prac nad kolejnym albumem Szweda. Efektów jednak próżno szukać… chociaż to określenie można już włożyć między bajki – Basshunter bowiem powraca!

ultra

Kilka dni temu na social mediach producenta pojawiła się informacja o pierwszym od pięciu lat singlu. Nosi on nazwę “Masterpiece” i oficjalną premierę będzie mieć już w ten piątek, 19 października. W kawałku nietrudno doszukać się inspiracji grą League of Legends – ale srogo zawiedzie się ten, kto oczekuje skocznego, Hands Up’owego grania sprzed lat.

silesia beats

Ile to warta? Oceńcie sami – nagranie znajdziecie poniżej.

kalendarz

ultra

jay_cluss

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?