Beach Party Trzcianka 2019 – Na 2 tygodnie przed imprezą poznaliśmy pełny lineup!

Beach Party w Trzciance to impreza, która z roku na rok zyskuje coraz większą renomę. W tym roku organizatorzy postawili na różnorodność artystów.

sunrise

Beach Party w Trzciance to bez wątpienia jedna z największych imprez w naszym kraju. Event z roku na rok prezentuje coraz wyższy poziom, między innymi dbając o mocny lineup, dzięki któremu festiwal jest coraz bardziej popularny i – nie bójmy się tych słów – staje się obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu fanów muzyki elektronicznej. W tym roku organizatorzy zaprosili artystów, na których nad Wisłą czekaliśmy od dawna.

Domeną tegorocznego składu artystów jest różnorodność. Nie zabraknie progresywnego grania, którego zdecydowanie w naszym kraju brakuje – przed publicznością zaprezentują się bowiem Sick Individuals czy Matisse & Sadko. O mocniejsze doznania w bigroomowym i dutch house’owym stylu zadbają Blasterjaxx i Garmani, Lucas & Steve zaserwują swój unikatowy, future house’owy sznyt. natomiast bass house’owe kosy zapewnią weterani sceny klubowej – duet Chocolate Puma. Fani muzyki trance też nie mogą narzekać – pierwszego dnia imprezy wystąpią Jochen Miller i Marco V.

kalendarz

To jednak nie koniec, bo skład uzupełniają polscy DJe i producenci z górnej półki. Skytech i Blinders to nie wszystko – nie zabraknie również młodych gniewnych, takich jak Guy ArthurLOUD ABOUT US i I.GOT.U. Na liście płac widnieją także Skytone i Clarx – Alan i Czarek dostali dużą szansę od organizatorów, gdyż wcześniej próżno było ich szukać na innych festiwalach. Mamy nadzieję, że wykorzystają ją jak najlepiej.

kalendarz

Trzeci dzień zabawy upłynie na chilloucie i zabawie przy muzyce house podczas odbywającego się w strefie Beach Camp after party. Na scenie pojawią się polscy artyści – Loui, Maiqel, Peterski oraz Brejo. O wokal live organizatorzy także zadbali – w Trzciance swoim znakomitym głosem będzie wspomagać DJów Kasia Malenda. Artystka znana jest choćby z programu telewizyjnego “The Voice of Poland”, gdzie zaszła aż do półfinału.

Co ważne – wstęp na after party jest całkowicie darmowy. Impreza potrwa od 11:00 do 18:00. W międzyczasie będzie można skorzystać z dodatkowych atrakcji, które będą dostępne przez cały weekend dla mieszkańców Beach Camp – pola namiotowego, na którym jeszcze przed rozpoczęciem drugiego dnia imprezy, odbędzie się before party, podczas którego zagrają Guy Arthur, Feiver i Dane.

sunrise

Poniżej prezentujemy cały lineup imprezy – stosunek jakości artystów do ceny biletów jest naprawdę korzystny. Chociaż z drugiej strony – koszta biletów idą nieco na drugi plan, gdy przypomnimy sobie, że przecież Beach Party w Trzciance jest imprezą charytatywną.

PIĄTEK – 28 CZERWCA
Matisse & Sadko
Chocolate Puma
Marco V
Jochen Miller
Guy Arthur
LOUD ABOUT US
I.GOT.U
Hazel
Dr Paul & Ole
Sammael & SOD

SOBOTA – 29 CZERWCA
Blasterjaxx
Lucas & Steve
Sick Individuals
Garmiani
Blinders
Skytech
Skytone
Clarx
Dirty Fruit

+ Before Party
Guy Arthur
Feiver
Dane

kalendarz

kalendarz

NIEDZIELA – 30 CZERWCA | After Party
Kasia Malenda
Loui
Maiqel
BREJO
Peterski

Bilety cały czas w sprzedaży – możecie je kupić, wchodząc w ten link.

sunrise

fot. Erzet Arts

kalendarz

Total
78
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?