Blasterjaxx zapowiedzieli debiutancki album. Wśród gości m.in. Example!

PDC

Thom Jongkinda i Idir Makhlafa – a więc Blasterjaxx – są jednymi z niewielu w obecnej EDMowej rzeczywistości orędowników starego Bigroomowego brzmienia, które zdobyło wielu fanów w latach 2013-2014, i to mimo iż panowie nie stronili od eksperymentów z muzyką. Jeśli ktoś bardziej przepadał za utworami z tego drugiego zbioru, to z pewnością zadowolą go najnowsze doniesienia od właścicieli labelu Maxximize. Blasterjaxx w najbliższym czasie zaprezentują bowiem swój debiutancki album!

To tłumaczy ciszę, która miała miejsce od jakiegoś czasu ze strony producentów. Thom i Idir podczas Amsterdam Dance Event postanowili ta ciszę przerwać za pomocą briefingu prasowego, będącego zarazem rejsem łodzią po stolicy Holandii. Artyści zaprezentowali zaproszonym mediom zawartość nowego krążka, którego wydanie planowane jest na rok 2019.

emuze.me

Na płycie mają znajdować się przeróżne gatunki muzyki elektronicznej – od najbardziej kojarzonych z duetem bigroomów, poprzez hardstyle aż po techno.

Do współpracy przy jednym z utworów panowie zaprosili brytyjskiego wokalistę Example, którzy będzie miał swój udział w głównym singlu promującym wydawnictwo.

PDC

Na większą ilość szczegółów musimy jeszcze poczekać. Mimo to, jesteśmy przekonani, że jest na co – z zapowiedzi wynika bowiem, że możemy mieć do czynienia z jednym z ciekawszych EDMowych albumów 2019 roku. Jak będzie w praktyce? Przekonamy się z czasem!

 

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?