Blasterjaxx zapowiedzieli debiutancki album. Wśród gości m.in. Example!

silesia beats

Thom Jongkinda i Idir Makhlafa – a więc Blasterjaxx – są jednymi z niewielu w obecnej EDMowej rzeczywistości orędowników starego Bigroomowego brzmienia, które zdobyło wielu fanów w latach 2013-2014, i to mimo iż panowie nie stronili od eksperymentów z muzyką. Jeśli ktoś bardziej przepadał za utworami z tego drugiego zbioru, to z pewnością zadowolą go najnowsze doniesienia od właścicieli labelu Maxximize. Blasterjaxx w najbliższym czasie zaprezentują bowiem swój debiutancki album!

To tłumaczy ciszę, która miała miejsce od jakiegoś czasu ze strony producentów. Thom i Idir podczas Amsterdam Dance Event postanowili ta ciszę przerwać za pomocą briefingu prasowego, będącego zarazem rejsem łodzią po stolicy Holandii. Artyści zaprezentowali zaproszonym mediom zawartość nowego krążka, którego wydanie planowane jest na rok 2019.

jay_cluss

Na płycie mają znajdować się przeróżne gatunki muzyki elektronicznej – od najbardziej kojarzonych z duetem bigroomów, poprzez hardstyle aż po techno.

ultra

Do współpracy przy jednym z utworów panowie zaprosili brytyjskiego wokalistę Example, którzy będzie miał swój udział w głównym singlu promującym wydawnictwo.

Na większą ilość szczegółów musimy jeszcze poczekać. Mimo to, jesteśmy przekonani, że jest na co – z zapowiedzi wynika bowiem, że możemy mieć do czynienia z jednym z ciekawszych EDMowych albumów 2019 roku. Jak będzie w praktyce? Przekonamy się z czasem!

silesia beats

 

kalendarz

ultra

jay_cluss

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?