Blinders zagra na Tomorrowland 2019!

Blinders w ekskluzywnym wywiadzie dla Shining Beats potwierdził swoją obecność na festiwalu Tomorrowland. Czekamy na oficjalne ogłoszenie festiwalu!

sunrise

Ostatnie miesiące są bardzo udane dla najmocniejszej polskiej postaci w świecie EDM – a tak bez krępacji można nazywać Mateusza Owsiaka, znanego szerzej jako Blinders. Kolejne single w labelu STMPD RCRDS oraz bookingi na światowych festiwalach pokroju Mysteryland czy Parookaville mówią same za siebie – tak dobrego sezonu festiwalowego Polak nie miał jeszcze chyba nigdy dotąd!

Do tej listy sukcesów można już swobodnie dopisać coś, co miało już mieć miejsce w roku ubiegłym, ale z powodu problemów transportowych nie mogło dojść do skutku – otóż Blinders zagra swojego seta podczas tegorocznej edycji festiwalu Tomorrowland!

kalendarz

Tą informacją podzielił się w wywiadzie z Shining Beats sam zainteresowany.

kalendarz

Poza Polską… Mogę Wam jeszcze tak cicho zdradzić, że Tomorrowland jest potwierdzony – jeszcze nieogłoszony, więc cicho sza na razie…

Blinders

Występ będzie miał miejsce najpewniej podczas pierwszego dnia pierwszego weekendu eventu, na scenie STMPD RCRDS – tej samej, na której swój jedyny koncert w ramach tegorocznego Madness zaprezentuje Martin Garrix. Na potwierdzenie informacji przez organizatora festiwalu zapewne jeszcze trochę poczekamy, ale umówmy się – niezabookowanie Mateusza przez Martijna po ich wspólnym collabie pod nazwą “Breach (Walk Alone)” byłoby co najmniej zastanawiające.

Pełny zapis wywiadu już jest dostępny na naszym kanale YouTube, do którego przejść możecie za pomocą tego linku.

sunrise

kalendarz

Total
58
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?