Boris Brejcha wydał 10. album. “Ukształtował mnie jako artystę przez ostatnie trzy lata”

Niemiecki producent po 4 latach od ostatniego albumu prezentuje kolejną kompilację swoich utworów. “Space Diver” składa się z 12 utworów.

sunrise

Bez dwóch zdań można o tym panu mówić w kategorii swoistego fenomenu na polskiej scenie klubowej. Boris Brejcha praktycznie z miejsca stał się jednym z ulubieńców słuchaczy i nie ma problemów z wyprzedawaniem coraz większych sal koncertowych. Nie jest to rzecz zaskakująca – wszak jego unikalny styl, zwany High-Tech Minimal, podoba się zarówno fanom trance’u, jak i techno. Tak się składa, że słuchaczy tych dwóch nurtów EDMu jest nad Wisłą wielu. Sukces więc był jak w banku.

Czas zmian

Niemiecki producent może zaliczyć rok 2019 do bardzo udanych, głównie za sprawą podpisania kontraktu z labelem Ultra Music. To właśnie wtedy w szybszym tempie na rynek zaczęły trafiać utwory dobrze znane z jego występów. Wśród nich widnieją takie numery, jak “Gravity” czy “Never Look Back”. Fakt ten z pewnością ucieszył fanów – wszak dotychczas artysta w charakterystycznej weneckiej masce raczej stronił od dzielenia się swoimi produkcjami z fanami.

kalendarz


Album wypełniony doskonale znanymi sztosami

Rok 2020 dla Borisa oznacza wydanie pierwszego od 4 lat studyjnego albumu. Nazywa się on “Space Diver” i składa się z 12 utworów – każdy z nich w wersji rozszerzonej. Oprócz wydanych w roku ubiegłym utworów oraz najnowszego singla, zatytułowanego “To The Moon And Back”, znajdziemy tu sporo premier. Chociaż – jak wspomnieliśmy już wcześniej – w kontekście Niemca ciężko mówić o nówkach sztukach, jako że zawarty na krążku repertuar fani zapewne znają na wyrywki z koncertów. Sam twórca specjalnie się tym nie kryje – oto fragment jego zapowiedzi na Facebook’u:

kalendarz

…album, który ukształtował mnie jako artystę przez ostatnie trzy lata…

Boris Brejcha

W każdym razie – jest to pierwsza okazja, aby wielu z porywających tłumy tracków posłuchać w pełnej wersji i pełnej jakości. To wszystko możecie uczynić, zjeżdżając poniżej – bowiem “Space Diver” jest już dostępne do odsłuchu.


Boris Brejcha “Space Diver” – tracklista

 1. Gravity
 2. Happinezz
 3. Never Look Back
 4. Lieblingsmensch
 5. Space Diver
 6. To The Moon And Back
 7. Blue Lake
 8. Take It Smart
 9. Future
 10. The Troublemakerz
 11. Kittys Journey
 12. Game Over

Na koniec istotna kwestia – Boris Brejcha wystąpi w Polsce – a konkretnie w Warszawie – już 30 maja. Więcej wieści o wydarzeniu znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

foto: Florian Schmitt

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?