kontakt

Z dnia na dzień branża rozrywkowa stanęła przed sporym wyzwaniem. Wszystkie bary, puby, restauracje, czy kluby zostały pozamykane do odwołania. Dotknęło to mieszkańców praktycznie całej Europy, a sam wirus dotarł już w zasadzie do każdego kraju na świecie. Zanim sytuacja wróci do normy, z pewnością musi minąć jeszcze dużo czasu.

Każda gałąź przemysłu odczuwa albo dopiero odczuje skutki tego całego zamieszania. Nasza branża zatrzymała się w miejscu – oczywiście nie chodzi o muzykę, bo akurat o to nie musimy się martwić – ale o eventy oraz koncerty.

Jak popularni artyści komentują i radzą sobie z tą sytuacją? Sprawdźmy to!


Wszyscy mówią jednym głosem

Na pierwszy ogień idzie apel największych festiwali oraz całej masy artystów, którzy wstawili to zdjęcie na swoje media społecznościowe.

View this post on Instagram

#SAVETHESUMMER

A post shared by Tomorrowland (@tomorrowland) on

Dbanie o siebie i swoich bliskich to dbałość o przyszłość. Zostańcie w domu, myjcie ręce, zachowujcie bezpieczny dystans od innych i przestrzegajcie uważnie obostrzeń waszych rządów. Działajcie teraz! Tylko razem możemy zapewnić lato pełne muzyki, rozrywki, podróży, sportu oraz przyjaźni! #savethesummer

Tomorrowland

Największe gwiazdy EDM także poświęciły sprawie miejsce na swoich social mediach.

Żałuję, że nie mogę się z Wami zobaczyć na moich koncertach w ciągu najbliższych kilku tygodni. Niemniej myślę, że ważne jest, abyśmy wszyscy zastanowili się nad tą sprawą poważnie. COVID-19 rozprzestrzenił się tak szybko i dotknął tak wielu ludzi, a nawet jeśli ty i ja możemy nie zostać dotknięci tak poważnie, jak wtedy, gdybyśmy zostali zarażeni, są inni, którzy nie są tak odporni.

Weźmy na siebie odpowiedzialność i pomóżmy zakończyć tę pandemię, robiąc wszystko, co możemy. Nie wychodź w domu, jeśli nie jest to naprawdę konieczne, zminimalizuj kontakt z innymi, zwłaszcza osobami starszymi i mniej odpornymi, i dbaj o siebie. Nie mogę się doczekać powrotu na trasę, gdy wszystko się rozwiąże.

Martin Garrix

Zostaję w domu i redukuję swoje życie towarzyskie do minimum. Jeśli wszyscy to zrobimy, będziemy mogli znów tańczyć razem tego lata. Wyobraźcie sobie, jak szalone będą imprezy, kiedy wygramy z wirusem. Zróbmy to razem, abyśmy mogli wspólnie świętować.

David Guetta
View this post on Instagram

Stay safe everybody!

A post shared by Tiësto (@tiesto) on

Uważajcie na siebie!

Tiesto

Moje myśli są ze wszystkimi osobami dotkniętymi koronawirusem. Zadbajmy o siebie i innych!

Armin van Buuren
View this post on Instagram

I can’t believe outside closed.

A post shared by djsnake (@djsnake) on

Nie mogę uwierzyć, że świat jest zamknięty.

DJ Snake
https://www.instagram.com/p/B9uMdN6Fszz/?utm_source=ig_web_copy_link

Wróciłem do domu i już za Wami tęsknię. Bądźcie bezpieczni 🙏🏼

Tchami

Wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, policjantom, strażakom, personelowi szpitala, nauczycielom i wszystkim innym, którzy ponoszą odpowiedzialność za poświęcenie własnego bezpieczeństwa w takich czasach: DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!!!

Moksi
https://www.instagram.com/p/B9r-X0QnK2t/?utm_source=ig_web_copy_link

Moje serce kieruję w stronę wszystkich promotorów i miejscówek w tym trudnym czasie, a przede wszystkim do wszystkich na całym świecie, którzy są dotknięci wirusem.

Moim fanom chciałbym podziękować za nieustające wsparcie i mam nadzieję, że zobaczymy się ponownie na parkiecie w niedalekiej przyszłości. Do tego czasu bądźcie bezpieczni i uważajcie na siebie ✌

Oliver Heldens
https://www.instagram.com/p/B97obizHFW9/?utm_source=ig_web_copy_link

Ten Doktor w Chinach jest nie tylko moim fanem (😍), ale także jedną z wielu osób na całym świecie, które w tej chwili zasługują na dużo miłości. Niech Bóg błogosławi teraz wszystkich pracowitych ludzi w szpitalach i służbie zdrowia 🙏🏻 #StaySafe

Don Diablo
https://www.instagram.com/p/B9rxqCmhmvm/?utm_source=ig_web_copy_link

Wiele koncertów zostało anulowanych. Bądźcie bezpieczni i do zobaczenia wkrótce na parkiecie ✌🏼

Charlotte de Witte

Hej, jak się trzymacie? Właśnie wyszłam po raz pierwszy od kilku dni na szybkie zakupy w supermarkecie i zjadłam lunch na moim dachu. Antwerpia jest teraz jak miasto duchów, bardzo dziwnie jest widzieć wszystko zamknięte…

Bądźcie bezpieczni, zostańcie jak najdłużej w domach, troszczcie się o siebie i słuchajcie rad specjalistów. Razem przejdziemy przez to, silniejsi i bardziej zjednoczeni #savethesummer

Amelie Lens

W chwili, gdy jesteśmy zmuszeni zwolnić i jesteśmy narażeni na wiele niepewności, lubię patrzeć na pozytywne strony, takie jak spędzanie czasu w studio, aby pracować nad nową muzyką, rozwijać zainteresowania i dbać o moją rodzinę. Nie mamy wyboru, nie możemy się poddać. Pracujmy razem i uratujmy lato!

Nicky Romero
https://www.instagram.com/p/B9mw5PblHsO/?utm_source=ig_web_copy_link

Pomyśl o swoich bliźnich i podejmij wszelkie niezbędne środki ostrożności, abyśmy mogli pozbyć się tego paskudnego wirusa. 🙏❤️

Dimitri Vangelis & Wyman

Tak jak większość z was jestem teraz w domu z powodu wirusa COVID-19, który wywrócił ten świat do góry nogami. To sprawia, że ​​doceniam proste rzeczy w życiu, ale oczywiście martwię się również o to, jak to się skończy i co nas czeka. Właśnie dlatego stworzyłem ten mixtape, aby dać wam wszystkim nadzieję. Na końcu tunelu zawsze pali się światło.

Sam Feldt

Zostawiamy Was z tymi słowami Sama oraz jego klimatycznym mikstejpem. Dbajcie o siebie

kontakt