“I’m Not Alone” Calvina Harrisa kończy 10 lat. Sprawdź trzy nowe wersje klasyka muzyki tanecznej!

Calvin Harris prezentuje nową wersję swojego dawnego hitu sprzed dekady. W EPce pojawiły się także 2 remixy oraz zremasterowana wersja oryginalna.

sunrise

Zanim szkocki DJ i producent Calvin Harris na dobre rozgościł się na szczycie światowych list przebojów, światło dzienne ujrzały jego dwa pierwsze albumy “I Created Disco” oraz “Ready For The Weekend“. To właśnie na drugiej z tych płyt pojawił się utwór “I’m Not Alone“, który przyniósł Adamowi nieco większy rozgłos i doczekał się oficjalnych remixów od takich gwiazd jak deadmau5 czy Tiesto.

10 lat temu utwór ten zrobił niemałą furorę – szczególnie w Wielkiej Brytanii, gdzie pokrył się platyną oraz dotarł na szczyt list najpopularniejszych singli na Wyspach. Wokół utworu zrobiło się również głośno po tym, gdy sam autor posądził wokalistę Chrisa Browna o plagiat. “Yeah 3x” autorstwa Amerykanina było bowiem niezwykle podobne do swojego rzekomego protoplasty.

kalendarz

Od tamtej pory wiele się zmieniło – najlepiej zarabiający DJ 2018 roku według magazynu Forbes obrał w trakcie swojej kariery kompletnie inny kierunek, romansując m.in. z takimi brzmieniami jak Funk, Disco czy też Bigroom. Pomimo tego faktu, autor takich hitów jak “One Kiss“, “Under Control” czy “Summer” nie zapomniał o korzeniach i postanowił odświeżyć jeden z jego pierwszych, najpopularniejszych numerów z tamtego okresu – wspomniane przedtem “I’m Not Alone“.

kalendarz

Nie będzie to jednak jeden utwór a cała EP-ka! W jej skład wejdzie nowa wersja “2019 Edit“, remaster wersji oryginalnej 2009 roku oraz dwa remixy. Pierwszy od będących ostatnio na fali Brytyjczyków z duetu CamelPhat, a drugi od Thomasa Schumachera – przedstawiciela sceny Techno.

Mamy nadzieję, że usłyszymy “I’m Not Alone” po raz kolejny w największych stacjach radiowych na świecie, a także w trakcie występu Calvina Harrisa na tegorocznej edycji Kraków Live Festival już 17 sierpnia!

sunrise

Wszystkie wersje są już dostępne na portalu YouTube.

kalendarz

Total
33
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?