Calvin Harris aka Love Regenerator wyda w ten piątek nową EPkę. Muzyczny prezent na Walentynki!

Projekt Love Regenerator, za który odpowiada Calvin Harris, nie zwalnia tempa. EPka z dwoma nowymi utworami ukaże się już w Walentynki.

sunrise

Niedawno Calvin Harris zaprezentował się przed nami z zupełnie innej strony, prezentując dwa utwory pod całkowicie nowym aliasem – Love Regenerator. Był to niezwykły powiew świeżości ze strony Szkota, będący jednocześnie sentymentalną podróżą do brzmień sprzed dwóch dekad. Dla entuzjastów nowego-starego brzmienia mamy dobre wiadomości. Zaprezentowany w styczniu materiał nie jest bowiem jednorazowym wybrykiem – już w tym tygodniu światło dzienne ujrzą kolejne dwa utwory.

Muzyczny prezent na Walentynki

Kolejna EPka, za którą odpowiada Calvin Harris, będzie kontynuacją pierwszej części “Love Regenerator” i ukaże się w Walentynki. Nie powinny więc dziwić mocno nawiązujące do miłości tytuły utworów zawartych w nadchodzącym wydawnictwie. “The Power of Love II” oraz “Regenerate Love” – bo tak nazywają się najnowsze produkcje Adama Wiles’a – są kontynuacją romansu z rave’owymi klimatami. Wnioskujemy to po zapowiedzi, która pojawiła się na Instagramie popularnego producenta. Już teraz nie możemy się doczekać pełnych wersji, które w głośnikach zabrzmią już za kilkadziesiąt godzin!

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?