Na miesiąc przed Carbon Silesia Festival 2023 organizatorzy dokładają do lineup’u kolejne nazwiska

23 i 24 czerwca – to wtedy w Sztolni Królowa Luiza wybrzmi niemała dawka elektroniki. Oto kolejne ogłoszenia Carbon Silesia Festival 2023.

2sher

Zalewie za miesiąc Sztolnia Królowa Luiza stanie się śląskim zagłębiem elektroniki. To wszystko za sprawą drugiej inicjatywy organizatora SnowFesta – Carbon Silesia Festival. Industrialny klimat to tylko dodatek dla reprezentantów elektronicznej sceny, którzy wystąpią w ramach dwóch dni imprezy. Przy poprzednim ogłoszeniach ujawniono, że w dniach 23-24 czerwca zagrają dla nas między innymi Boys Noize, HVOB, Erol Alkan czy projekt DRS: In Session. Niedawno do tej listy dołączyli kolejni artyści.

Różnorodna ilość BPMów

Melodyczne granie, które docenia sam Solomun, a jego propozycje grają między innymi Mind Against i Agents of Time. Przed wami Undercatt, którego nie zabraknie na śląskiej imprezie. Wieloletni weterani sceny również zawitają na Carbon Silesia Festival. Jednym z nich jest reprezentant niemieckich parkietów – HOSH. Kilka lat temu jego interpretacja „Midnight (The Hanging Tree)” podbiła serca słuchaczy na całym świecie.

emuze.me

Na tym nie koniec postaci z berlińskiej sceny. Różnorodną selekcję wprost z niemieckich parkietów zaprezentuje Johannes Albert. Artysta lubi zaskakiwać setami zawierającymi takie gatunki jak house, disco, techno, acid house, electro i italo. Również Terr lubuje się w eklektycznym dobieraniu tracków. Najlepszym dowodem na to jest jej album “Consciousness As A State Of Matter”, na którym nie zabrakło propozycji idealnych na parkiety, nut elektro czy breakbeatowych elementów. To na pewno wybrzmi pod koniec czerwca na Śląsku.

Niv Arzi i Dori Sadovnik występowali między innymi na Burning Man, Coachelli czy Glastonbury. W tym roku Red Axes zadebiutują na CARBON Silesia Festival, prezentując połączenie techno, disco, new wave czasem wraz z… rockowymi wpływami, z których wywodzi się ten duet. Drum and bassową scenę reprezentować będzie zaś Break & Rage.

ultra

Mocne supporty

Polska scena też się liczy. Carbon Silesia Festival wspiera też lokalną scenę, bookując znajome twarze z naszego kraju. Wśród nich pokaźna lista melodycznych, drum and bassowych, jak i eksperymentalnych twórców. Wśród nich Bokka, Biøs, Holly Molly, iRobot, Naked Relaxing. Połamane klimaty zaistnieją za sprawą takich aliasów jak Alergia, Ros Addiction. Jednak festiwal ten to nie tylko granie zza DJki. Na deskach Sztolni Królowa Luiza swoje koncerty zagrają także chociażby Anna Leon, Niemoc czy Oxford Drama.

Tanio było, tanio będzie!

W czasie, gdy za jeden dzień imprezy jesteśmy przyzwyczajeni płacić 300 zł. Dlatego Carbon Silesia Festival jest też ciekawą propozycję pod względem finansowym. Dwa dni imprezy obecnie kosztują… 249 zł. Od pierwszego czerwca kwota ta wzrośnie do 300 zł. Aktualne ceny oraz informacje związane z zakupem wejściówek dostępne są na stronie imprezy.


foto: Mateusz Czech

kalendarz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?