Mamy podwójny karnet na CARBON Silesia Festival 2024. I chętnie go wam rozdamy

Röyksopp, GusGus, Vitalic i wielu innych bez płacenia za karnet? W naszej rozdajce możesz zgarnąć podwójny karnet na CARBON Silesia Festival.

sunrise

Już po raz czwarty w Zabrzu odbędzie się CARBON Silesia Festival! W tym roku fani nieco ambitniejszej niż mainstreamowa elektroniki mają czego szukać w Sztolni Królowa Luiza. Headlinerami mającej miejsce już w ten weekend imprezy są bowiem Röyksopp, GusGus, Vitalic, Goldie oraz NTO. W sumie na trzech scenach wystąpi ponad 40 wykonawców z Polski i zagranicy. Więcej informacji na temat samego lineup’u możecie znaleźć poniżej.

CARBON Silesia Festival 2024 należy do grona tańszych imprez – wszak dwudniowy karnet kosztuje zaledwie 299 zł. Powiedzmy sobie jednak wprost – po co wydawać pieniądze, skoro można zgarnąć dwa takie karnety w zasadzie bez płacenia? Wystarczy mieć nieco farta i – przede wszystkim – wystarczy wziąć udział w naszej rozdajce.

kalendarz

Komu wlotkę na dobrą elektronikę?

Mamy dla Was podwójną wejściówkę na tę imprezę. Aby mieć szanse na zgarnięcie swojej, należy:
– obserwować instagramowe konta @shiningbeats i @carbonfestival
– udostępnić konkursowy post (który znajdziecie poniżej) na swoim insta story z oznaczeniem profili @shiningbeats i @carbonfestival
– oznaczyć w komentarzu osobę, którą chcielibyście zabrać ze sobą na imprezę

ultra

Zgłoszenia zbieramy do czwartku (13 czerwca) do godziny 12:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Prosimy o przemyślane branie udziału w rozdajce. Regulamin znajdziecie na naszej stronie internetowej.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?