Coachella 2019 – Gwiazda serialu “Luther” zasila lineup jako… DJ!

Aktor, mający na koncie Złotego Globa, już wkrótce zaprezentuje swoją House’ową selekcję na jednym z najbardziej trendy festiwali świata!

sunrise

Już za nieco ponad kwartał za oceanem odbędzie się kolejna edycja ulubionego festiwalu blogerek, celebrytek i influencerek z całego świata. Coachella, bo o tym evencie mowa, po raz kolejny będzie odbywać się przez dwa weekendy. W tym czasie wystąpi plejada gwiazd muzyki rozrywkowej, reprezentująca szerokie spektrum gatunków. Wskazuje na to dobór headlinerów, a są nimi Childish Gambino, Tame Impala oraz Ariana Grande!

Jednak fani szeroko rozumianej elektroniki również mają tam czego szukać – na liście płac możemy znaleźć takie aliasy, jak DJ Snake, Dillon Francis, Diplo, Zedd, Fisher (tak, ten Fisher) czy Cirez D.

kalendarz

Oczywiście cały lineup jest jeszcze bardziej obszerny (znajdziecie go na końcu tekstu), jednak naszą uwagę przykuło nazwisko widoczne wśród artystów, którzy wystąpią drugiego dnia każdego z weekendów, mianowicie Idris Elba.

ultra

I nie, to nie pomyłka – na Coachelli wystąpi aktor znany z filmów
Avengers: Wojna bez granic“, “Thor: Ragnarok czy Mroczna Wieża“, a w szczególności z roli w serialu “Luther“, który dał aktorowi Złotego Globa w kategorii “Najlepszy aktor w miniserialu lub filmie telewizyjnym”.

Dla wielu może być to szok, jednak nieco dłuższy research pozwala stwierdzić, że aż tak szokującym ten występ nie będzie – wszak Elba, zanim stał się światowej sławy aktorem, był DJem i producentem muzycznym. Możemy go znaleźć m.in. wśród twórców intra do albumu Jay’a-Z, noszącego tytuł “American Gangster”.

sunrise

W ostatnim czasie aktor wrócił jednak do muzyki – fani muzyki Tech House z pewnością kojarzą numer “Badman“, który na rynku wydawniczym pojawił się w sierpniu ubiegłego roku.

Powrót do muzyki oznacza także występy – jeden z nich można obejrzeć na kanale DJ Mag na portalu YouTube. Szanujemy takie klimaty i na podstawie tego godzinnego nagrania jesteśmy pewni, że Idris Elba podczas swojego występu na festiwalu Coachella nie będzie aktorzył i wysmaży naprawdę wyśmienitego seta!

Jeszcze tak na koniec, w ramach ciekawostki, wszak redakcja nie tylko EDMem żyje – otóż zanim zobaczymy aktora za deckami, będziemy mieli okazję ujrzeć go w tych samych okolicznościach w nowej, komediowej produkcji Netflixa, noszącej tytuł “Turn Up Charlie”. Główny bohater (którym jest właśnie Idris Elba), jest DJem, który nie do końca radzi sobie w życiu, a jego szansą na poukładanie się będzie fucha jako niania dla problematycznej córki swojego kumpla. Premiera ośmioodcinkowego sezonu już 15 marca.

ultra

kalendarz

Coachellą zaczęliśmy, to i Coachellą skończymy – jak obiecaliśmy wyżej, tak zostawiamy Wam cały lineup festiwalu, który naprawdę robi wrażenie!


sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?