kontakt

Dan O’Donnell, znany szerszej publiczności jako D.O.D. po dwóch latach przerwy wrócił do Axtone. Artysta już wcześniej wydawał w labelu Axwella, a także jako DJ nieraz miał okazję gościć na festiwalowych scenach firmowanych nazwą tej znanej wytwórni. Na swoim koncie ma współprace z takimi postaciami, jak Moksi, Sander van Doorn, Fedde Le Grand czy Afrojack. Producent z początkiem 2021 roku wypuścił nowy, klimatyczny utwór, zatytułowany “Sleepless”.

Nowe brzmienia

W “Sleepless” poznajemy inną stronę brytyjskiego producenta. Dan zaprezentował singiel w klimatach obiegających od jego poprzednich wydań. Zamiast brzmień znanych z “‘Sixes” czy “According To Me”, dostaliśmy dawkę dobrego house music z pianinem wybijającym się na pierwszy plan. Pierwszy raz tę muzyczną nowość mogliśmy usłyszeć w 509. epizodzie radio show “Amazing Show” prowadzonej przez włoski duet DJów Promise Land.

Przedpremierowo kawałek mogliśmy również usłyszeć w 314. odcinku Hexagon Radio.

Ta produkcja jest pozytywnym zaskoczeniem ze strony Brytyjczyka. Utwór doskonale łączy jego dawny styl z nowym, house’owym brzmieniem – nawiązującym do oldschool’owego stylu. Ostrzegamy – ta melodia może zostać na długo w głowie!

kontakt